lekarz Urszula Milka

2,4

Zadzwoniłam z prośbą o skierowanie na kontrolne badania krwi,ostatnie miałam przed pandemia a ostatnio dość słabo się czułam i chciałam skontrolować czy wszystko ok. Usłyszałam ze mam 24 lata wiec na pewno wszystko jest dobrze i nie dostane skierowania a w ogóle po co dzwonie skoro to nie jest nagły temat ani pilna sprawa życia i śmierci. Pragnę przypomnieć ze w takich dzwoni się na 112 a nie do publicznej przychodni do której dzwoniłam ja:)

Bardzo dobry lekarz. Miła, przystępna. W momencie postawiła mi prawidłową diagnozę, którą potwierdził specjalista. Dodam, że wcześniej w klinice przez trzy tygodnie badania postawiono błędną diagnozę i przepisano lek, który nie był dla mnie korzystny. Polecam Panią doktor.

Ta pani nie powinna leczyć dzieci, brak właściwej diagnozy to u niej standard. Zdiagnozowała u mojego syna z gorączką i kaszlem, iż ma ropne zapalenie gardła, po 2 dniach dziecko zaczęło bardziej gorączkować, stało się apatyczne i po wizycie u innego lekarza okazało się że ma poważne zapalenie płuc!...a gardło blade bez nalotów. Nadal nie rozumiem jak można nie wysłuchać u dziecka, że coś ma na płucach!? Całe szczęście, że trafiliśmy do prywatnego lekarza bo nie wiem co by było. Po krótkim wywiadzie okazało się, że chore gardło to najczęściej ...

Po krótkim wywiadzie okazało się, że chore gardło to najczęściej diagnozowana choroba przez panią dr oraz przepisywanie tony lekarstw (drogich), które są praktycznie nie potrzebne.
Rodzice zastanówcie się zanim pójdziecie z dzieckiem do pani dr, bo przecież tu chodzi o zdrowie Waszego dziecka!
NIE POLECAM!

po raz drugi pani doktÓr (bo inaczej się nawzać nie da) popełniła ten sam błąd w przypadku mojego dziecka! gorączka pow 39st, kaszel, katar przepisała "syropek" i tone innych badziewnych/doraźnych leków które można wykupić samemu bez recepty(!!!!!) po 3ch dniach poszłam sama bez dziecka poprosić o zmiane leku.. usłyszałam :"tak ma być, lek nie zczął działać to dopiero 3 dzień" po 5ciu dniach od 1szej wizyty zero poprawy nadal utrzymująca się gorączka (tym razem max 38st ale jednak) coraz mocniejszy kaszel i katar wizyta u innego lekarza takiego z prawdziwego ...

gorączka pow 39st, kaszel, katar

po 5ciu dniach od 1szej wizyty zero poprawy
nadal utrzymująca się gorączka (tym razem max 38st ale jednak)
coraz mocniejszy kaszel i katar

wizyta u innego lekarza takiego z prawdziwego zdarzenia (który leczył moje dziecko przed laty, niestety już nie przyjmuje w żadnym ośr zdrowia, a dostać się na "wizyte domową" graniczy z niemożliwością) jednak udało się- diagnoza ZAPALENIE OSKRZELI!

BRAWO PANI PSEUDO-DOKTóR MILKA! BRAWO!

Pani doktor niestety beznadziejna, a do tej beznadziejności należy jeszcze dodać tą małpę, która szczepi dzieci. Nie ma zupełnie podejścia do dzieci i jest w dodatku tak nieuprzejma, ze sam jej widok doprowadza mnie do furii i z tego co zauważyłam nie tylko mnie. Może jak przez to wszechobecne chamstwo stracą pacjentów to coś się zmieni.

Lekarz, który ma wszystko do załatwienia oprócz przyjęcia małych pacjentów, dzieciaczki czekaja gdy Pani doktor ma kolejną długą przerwę od jakże ciężkiej pracy, przepisuję tony leków bo ma nadzieję że wstąpisz do jej APTEKI, na każdą chorobę przepisuje leki alergiczne, na badanie poświęca kilka sekund,mojemu dziecku nie wykryła skoliozy ale jak to miała zrobić skoro na dziecko nawet nie patrzy,robiąc bilans pytała mnie czy z dzieckiem wszystko w porządku a uważam że powinna zbadać i stopy i kolana i kręgosłup,postawę mowę,zbadać jądra uzębienie itd itd,przy czym nie zrobiła nic na moje pytanie dlaczego nie jest zbadany odpowiedziała że nie ma takiej potrzeby,więc wyszłam i zrobiłam bilans prywatnie bo nie bedę się z nią dochodzić bo szkoda moich nerwów,mo siostrzeniec gdyby nie prywatnie to przez 6 lat nie dstał skierowania na badanie krwi=przecież nic się nie dzieję to nie ma potrzeby.ZMIEŃCIE LEKARZA RODZICE!!!

Nie polecam, długo leczyłam się u tej pani, aż w końcu musiałam zmienić przychodnie. Teraz leczę się u kompetentnego lekarza.

Niech mi nikt nie waży się pisać że pani dr Milka poświęca czas kosztem swojego wolnego. Ta kobieta jest nastawiona tylko i wyłącznie na bicie majątku jak również jej mąż. Mojej córce pięć razy diagnozowała anginę i za każdym razem przepisywała antybiotyk, sęk w tym że dziecko nie miało ani gorączki ani kaszlu, podobno miała powiększone migdały. Brawo cóż za dociekliwość. Straciłam majątek na prywatnych lekarzy którzy zdiagnozowali tylko przeziębienie niewymagające antybiotyku. I jak to możliwe że angina przeszła bez antybiotyków? To proste bo jej nie było, a jak już dziecko naprawdę miało anginę to tak ją leczyła że skończyło się na anginie ropnej i zastrzykach. Ręce opadają. Ciągle tej kobiety nie ma w przychodni. Zastępuje ją dr Kowalczyk która nie jest pediatrą. Jak pani doktor nie ma czasu to niech zatrudni prawdziwego pediatrę. Ale pewnie zatrułaby jakiemuś lekarzowi życie więc nikt nie chce z nią pracować.

owszem opowiadać o chorobie mogłaby wręcz latami, tłumaczy po 15 razy jak stosowac leki etc.. jednakże w przypadku mojego dziecka wystarczył syrop wykrztuśny.. pani dr zaleciła kupno nawilzacza powietrza kóry nic nie dał a dziecko wylądowało w szpitalu z zapaleniem oskrzeli.. teraz dziecko bierze zastrzyki, milion siedemset innych leków plus inhalacje bo pani dr nie słyszała szmerów i swistów!(oczywscie inhalatr polecała tylko z apteki koło jej przychodni ;] ) z apteki wyszłam lżejsza o 348,26zł z KARTONEM leków i inhalatorem...

z apteki wyszłam lżejsza o 348,26zł z KARTONEM leków i inhalatorem...

Dziecko mi wymiotowało na korytarzu a ta franca kazała czekać w kolejce co to za lekarz wogóle?koniowałka, nie zna się na lekach i dawkach