lekarz Urszula Niedzielenko

Lekarz rodzinny

2,9

nie miła kobieta brak doswiadczenia arogancka odraedzam!!!!!!!!!!

nie miła kobieta brak doswiadczenia arogancka odraedzam!!!!!!!!!!

Zdecydowanie nie polecam. Pani doktor przy każdej wizycie zamiast dać skierowanie do specjalisty wypisuje recepty na antybiotyki nie mając pewności czy rzeczywiście dany antybiotyk jest potrzebny. Dopiero po 2 tygodniach rozpoznała u Mnie zapalenie płuc (wszystie symptomy choroby na to wskazywały). W międzyczasie przepisała aż 3 antybiotyki które nie miały nic wspólnego z Moją chorobą... na sam koniec wylądowałam w szpitalu.

Pani doktor nie ma pojęcia o leczeniu małych dzieci, a takich pacjentów też przyjmuje. Leki sprawdza w encyklopedii czy może je podać dziecku. Nawet z dzieckim czeka się godzinami na wizytę, mimo, że była wyznaczona konkretna godzina. 6 miesięczny maluszek jak się później okazało miał zapalenie oskrzeli a Pani doktor powiedziała, że to katar spływa mu do gardła. Dla dorosłych z diagnozą też się myli. Nie polecam.

Właściwie to nie mam zdania na temat pracy pani doktor. raz wychodze z gabinetu zadowolona a raz rozczarowana. pewnego razu moj syn(8 mies.) bardzo kaszlał. pani doktor go osłuchała i powiedziała ze nic nie słyszy i wysłała nas do domu mówiąc ze kaszel przejdzie. nastepnego dnia poszłam prywatnie do innej pani doktor i okazało sie ze mały ma zapalenie oskrzeli. Paani doktor Niedzielenko jest bardzo miła ale chyba nie polecam.

Swietny lekarz, godny polecenia, bezbłędnie diagnozuje chorobę, wydaje skierowania na dodatkowe badania jeżeli jest to potrzebne

Jest lekarzem o dużym doświadczeniu, ale jest zbyt zdecydowanie zapracowana - ogromna ilość zapisanych pacjentów, a przyjmuje sama (pazerność?), i przy tym ewidentnie ma podzielonych pacjentów na tych swoich -wizyta trwa nawet 30 minut i tych innych, którzy nawet będą mieli problem aby się zarejestrować. To samo dotyczy skierowań na badania i do specjalistów.

Zdecydowanie odradzam Panią dr. Jest ona moją sąsiadką. poprosiłam ją o wizytę prywatną do mojego 2 letniego dziecka, które miało 39,5* stopnia gorączki. Pani dr odmówiła mi wizyty usprawiedliwiając się tym,ze zaspała na spotkanie, a poza tym nie ma szpatułki. Powiedziała,ze nie wie dlaczego do niej przychodzę skoro mogę jechac z dzieckiem do szpitala.

Doskonały lekarz. Warto polecić! Nie lekceważy pacjenta. Ze skierowaniami do specjalistów też nie ma problemu. Interesuje się pacjentem. Zna jego chorobę. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje.Leczy się u tej Pani moja rodzina ;)

lekarz z powołania,która stawia trafne diagnozy,wysyła na badania,ma zawsze czas dla pacjentów i szczerze interesuje się postępami leczenia....życzę wszystkim jeśli juz trafi się choroba spotkanie z takim lekarzem

Mysle.ze trafiajac do PaniUrszuli ma sie gwarancje Zdrowia

Mysle.ze trafiajac do PaniUrszuli ma sie gwarancje Zdrowia