dr n. med. Urszula Oszczyk

Do doktor Oszczyk trafiłem z polecenia rodzimego okulisty, który rozpoznał u mnie stożek rogówki. Pani dr dobrała mi soczewki, wytłumaczyła jak od teraz żyć i czym jest stozek. Od tamtego czasu jestem jej pacjentem a to jest już ponad 10 lat a mam do Szczecina 150km. To jest lekarz przez duże L. Spokojna kobieta z Mega wiedzą i podejściem do pacjenta. Polecam.

Witam. W moim rodzinnym mieście oddalonym o 60 km od Szczecina leczono mnie przez 29 lat zakładając mi szkło wartości 0, ponieważ że jestem po przeszczepie rogówki i soczewki rodzimi pseudo okuliści uznali ze nic nie da rady zrobić i ograniczyli moje widzenie do rozpoznawania kształtów. Zmarnowali mi 30 lat nie dając nadzieję i nie informując o innych mozliwosciach. Pani Oszczyk w 40 minut przywróciła mi wzrok soczewka kontaktowa za co serdecznie dziękuję. Z usług skorzystała również moja żona, która również leczyli rodzimi lekarze przepisując jej okulary o podwójnej mocy. Oczywiście żona jest również zadowolona z wizyty oraz diagnozy Pani doktor. Serdecznie polecamy.

Bardzo kompetentna okulistka. Okazuje duże zainteresowanie problemami pacjentów, poświęca wiele czasu na ich diagnozowanie, a wszystko w miłej, pełnej troski i zrozumienia atmosferze. Koszty niewielkie.

Bardzo profesjonalny lekarz. Pani doktor podchodzi do pacjenta z pełnym zaangażowaniem, po wykonaniu pełnej diagnostyki, umie doradzić najlepsze rozwiązanie. Polecam z czystym sumieniem.

Uważam, że dr U. Oszczyk jest naszym dobrem społecznym. Jest lekarzem z powołania. Stara się każdemu pomóc, nie odmawia pomocy mimo, że ma bardzo wielu pacjentów. Dr U. Oszczyk jest wybitnym specjalistą.

moim zdaniem bardzo dobry lekarz pomógł mi od razu gdzie inni nie dawali rady

moim zdaniem bardzo dobry lekarz pomógł mi od razu gdzie inni nie dawali rady

TRAGEDIA, nie dosc ,ze wizyta niemalze 2 razy drozsza niz informowano mnie podczas rejestracji to jeszcze p. dr. bada 3 pacjentow na raz , po badaniach mozna zapomniec ,ze cos wytlumaczy badz powie jaki byl ich wynik,nie otrzymalam zadnych wartosciowych informacji , na moje liczne pytania odpowiadala zdawkowo - nie wnoszac zupelnie nic , przyszlam z wieloma problemami,a Pani byla zainteresowana jedynie tym by wcisnac mi soczewki ktorych notabene nie powinnam nosic - oczywiscie rekomendowala tylko 1 firme, ta ktora ja sponsoruje, na koniec dostalam probke kropli do oczu , UWAGA ! KROPLE BYLY PRZETERMINOWANE , zaluje nie dostrzeglam terminu przydatnosci w gabinecie. nigdy wiecej nie skorzystam z uslug tej Pani i NIE POLECAM INNYM.

nie chodzę od kilku lat do dr Oszczyk właśnie dlatego,że przyjmuje pacjentów hurtowo,po 2,3 jednocześnie,co jest nie dopuszczalne.To nie taśma produkcyjna.

Jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o dopasowanie soczewek kontaktowych jednach sposób przyjmowania pacjentów pozostawia wiele do życzenia. Zupełnie zgadzam się z przedmówcami - w gabinecie jest po kilka osób jednocześnie i są mimowolnymi świadkami rozmów o cudzych sprawach zdrowotnych i nie tylko. Rzeczywiście, na dodatek tego odbywa się to przy otwarych dwiach do poczekalni. Ogólnie przypomina to trochę "hurtowe" traktowanie pacjentów.

Przyjechałam na wizytę do Pani doktor z innego województwa. Byłam u wielu okulistów, którzy z uwagi na moją wadę polecili mi właśnie dr.Oszczyk, która jak się sama przekonałam jest bardzo dobrym specjalistą. Znam wiele osób, z różnymi chorobami i właśnie ona im pomogła. POLECAM