dr n. med. Urszula Polanowicz

Alergolog, Internista

Pani doktor jest naprawdę niesamowita. Ma wspaniałe podejście po pacjenta, niesamowitą wiedzę i doświadczenie i nigdy jeszcze żaden lekarz nie przeprowadził ze mną tak dogłębnego wywiadu, aby postawić odpowiednią diagnozę. Polecam z całego serca.

bardzo miła i swietny specjalista.leczę się u niej na astmę i dopiero ona wprowadziła mi odpowiednie leczenie po ktorym czuję się dużo dużo lepiej

Jest ok. Polecam za to innego lekarza: www.google.pl <a href="www.google.pl">www.google.pl</a>

Osoba o wielkim sercu, ujmującym podejściu, znajduje czas i dobre słowo dla każdego pacjenta. Jest przy tym nad wyraz kompetentnym lekarzem, o kompleksowej wiedzy i takim podejściu do pacjenta. Jeżeli trafiłeś pod jej opiekę możesz uznać się za szczęściarza.

Pani Dr. Polanowicz mimo że jest świetnym specjalistą chorób wewnętrznych i alergologiem ale jest lekarzem o bardzo wielkim sercu dla każdego człowieka.Pani Dr.jest zarazem lekiem dla każdego chorego którego nie kupimy w żadnej aptece.Szkoda że takich lekarzy jest tak mało. P a c j e n t

Najlepszy lekarz jakiego można sobie wyobrazić. W towarzystwie tej przemiłej kobiety zapomina się o jakichkolwiek dolegliwościach. Pozdrawiam Panią i dziękuje.

Pozdrawiam Panią i dziękuje.

Jest świetnym specjalistą, zarówno chorób wewnętrznych jak i alergologiem.Oddana pacjentowi.Dzięki niej zostałam prawidlowo zdiagnozowana i przygotowana do operacji.Lekarka o wielkim sercu, wspaniałym podejściu do pacjenta.Niestety coraz mniej takich lekarzy. Byc pod opieka Pani Doktor to naprawde przyjemność. Dzięki niej jestem zdrowa i mogę się cieszyć życiem.

świetny specjalista, niezwykle serdeczna osoba, polecam!

świetny specjalista, niezwykle serdeczna osoba, polecam!