2,9
2,9

Kompletnie nie rozumiem poniższych opinii, byliśmy dwa razy u doktor na kwalifikacji do szczepień i wśród wszystkich lekarzy, którzy mieli styczność ze mną i moją córką - najbardziej empatyczna, kompetentna, zaangażowana i dokładna doktor. Odpowiada na wszystkie pytania, poświęca tyle czasu ile trzeba - badanie dziecka przeprowadza bardzo dokładnie. Polecam doktor z czystym sumieniem!

Nadęta, zarozumiała i strasznie nieprzyjemna Pani Doktor przez duze P - ma strasznie wysokie mniemanie o sobie a nic soba nie reprezentuje. Kompetencje na poziomie zerowym. Rodzica chcacego dowiedziec sie o stan zdrowia dziecka traktuje jako zlo konieczne. Na zadawane pytania odpowiada zdawkowo albo wcale. Brak empatii i jakiegokolwiek poszanowania. Nie rozumiem jak taki lekarz moze byc pediatra. Nie polecam nikomu a wręcz odradzam!

Nieprzyjemna osoba. Nie podoba mi się to jak odnosi się do rodziców. Wydaje się być nieżyczliwą, wredną osobą. Ogólnie nie polecam.

Nie polecam. Brak kultury osobistej, wileki mniemanie o sobie. Na szczescie nie jest to jedyny pediatra we wroclawiu.

Trauma pozostanie mi do końca moich dni Nie polecam!!!!! Niemiła, nieuprzejma, nadęta Pani Doktor, traktowała mnie w szpitalu jak natręta a nie rodzica, który ma prawo zapytać o zdrowie swojej pociechy. Okropna osoba. Bez taktu i jakiegokolwiek współczucia. Nie wiem jak mogą zatrudniać takie osoby na oddziale pediatrycznym szpitala!!!????

Pani doktor traktuje rodziców jak wrogów i intruzów. Zero szacunku, zero partnerskiego podejścia. Nieprzyjemna, sztuczna, nadęta, nie przekazuje informacji. Na zadane pytania odpowiada obcesowo - jak rodzic wogóle śmie się czegokolwiek dowiedzieć. Nie polecam, nie wyobrażam sobie, że taka osoba dłużej zajmuje się moim dzieckiem.

Bardzo kompetentna osoba. Ktoś tu napisał, że podważyła opinię innej osoby, to wcale nie znaczy, że akurat ona nie miała racji. Nie boi się pomagać gdy inni lekarze popełnili ewidentne błędy. Przede wszystkim ma ogromne doświadczenie z różnymi przypadkami z pracy w szpitalu i nie jest teoretykiem, który widuje jedynie zaczerwienione gardła. Nie jest to lekarz dla przewrażliwionych mamusiek, które muszą zawsze podać antybiotyk i furę lekarstw. Bardzo rzeczowa i szczera, czasami zwraca uwagę rodzicom, że coś robią nie tak. Nie "ciumka" uroczo do "dzidziusia" podczas wizyty. Zachowuje się normalnie ...

Nie boi się pomagać gdy inni lekarze popełnili ewidentne błędy.
Nie jest to lekarz dla przewrażliwionych mamusiek, które muszą zawsze podać antybiotyk i furę lekarstw. Bardzo rzeczowa i szczera, czasami zwraca uwagę rodzicom, że coś robią nie tak. Nie "ciumka" uroczo do "dzidziusia" podczas wizyty. Zachowuje się normalnie i profesjonalnie. Ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem, na płaszczyżnie partnerskiej, a nie gra "zwariowanej ciotki".

Wyjątkowo miła, kompetentna i kulturalna Pani Doktor. Zawsze wyczerpująco udziela niezbędnych informacji o stanie zdrowia dziecka, przebiegu leczenia. Super!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry pediatra, prowadzi moje dziecko od urodzenia, zawsze pomocna i uprzejma. Jest kompetentna.

Zdecydownie nie zdobyla mojego zaufania, zbadala dziecko pobieznie, nie przeprowadzila wywiadu, do tego przy pierwszej wizycie oczekiwala ze bede wiedziala o co bedzie pytala. Na koniec zakwestionowala zalecenia specjalisty neonatologa w zakresie opieki i wymaganych szczepien.