lekarz Urszula Rocławska

Pediatra

super pani doktor, często poświęca swój wolny czas, żeby przyjąć pacjentów, moje chłopaki ją uwielbiają i choroby dla nas nie straszne

wspaniała osoba:-) bardzo kompetentna, zawsze pomogla kiedy tylko tego moje dziecko potrzebowało. Bardzo dobre podejście do dzieci

NAJLEPSZA PEDIATRA NA ŚWIECIE!!!! ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA, NIGDY NIE ODMAWIA POMOCY, MA NIESAMOWITE PODEJŚCIE DO DZIECI I MÓJ SYNEK DZIĘKI NIEJ NIE BOI SIĘ LEKARZY!!! TAKI LEKARZ TO SKARB!! DZIĘKUJEMY PANI DOKTOR ZA WSZYSTKO CO DO TEJ PORY DLA NAS ZROBIŁA!!!

Lekarz z powołania ! Polecamy, dzięki troskliwej opiece Pani doktor lepiej znosimy choroby, dzieci ją uwielbiają, rodziców uspokaja jej fachowość i podejście. Bardzo dziękujemy !

Pani Doktor z ogromną wiedzą, super podejściem do dzieci. Poświęca swój wolny czas żeby przyjąć wszystich pacjentów. Gorąco polecam. Wielkie dzieki Pani Doktor

Wciąż poszukujesz "Pediatra Starogard Gdański"?

Lipowa 3

Bukowa 9
Starogard Gdański

Mostowa 3
Tczew
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Juranda ze Spychowa 2 B