lekarz Urszula Rocławska

Jestem bardzo zadowolona z wyboru pani doktor, ma super podejście do dzieci , wytłumaczy szczegółowo chorobę oraz plan leczenia . Polecam najlepszy pediatra jakiego spotkałam ☺️

Polecam najlepszy pediatra jakiego spotkałam ☺️

Zgadzam się, że to lekarz z powolania, ale i z zasadami, co ja akurat sobie cenię :). Ma świetne podejście do dzieci, badania są zawsze spokojne i dokładne, więc dzieci bez strachu chodzą na wizyty. Rodzicom wszystko dokladnie tłumaczy, odpowiada na pytania. Kiedy moje dziecko miało bardzo zawyzone wyniki pani doktor sama do nas zadzwoniła i poprosiła o wizytę. Sama też bardzo pomogła w podjeciu dalszego leczenia w innych placówkach.

super pani doktor, często poświęca swój wolny czas, żeby przyjąć pacjentów, moje chłopaki ją uwielbiają i choroby dla nas nie straszne

wspaniała osoba:-) bardzo kompetentna, zawsze pomogla kiedy tylko tego moje dziecko potrzebowało. Bardzo dobre podejście do dzieci

NAJLEPSZA PEDIATRA NA ŚWIECIE!!!! ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA, NIGDY NIE ODMAWIA POMOCY, MA NIESAMOWITE PODEJŚCIE DO DZIECI I MÓJ SYNEK DZIĘKI NIEJ NIE BOI SIĘ LEKARZY!!! TAKI LEKARZ TO SKARB!! DZIĘKUJEMY PANI DOKTOR ZA WSZYSTKO CO DO TEJ PORY DLA NAS ZROBIŁA!!!

Lekarz z powołania ! Polecamy, dzięki troskliwej opiece Pani doktor lepiej znosimy choroby, dzieci ją uwielbiają, rodziców uspokaja jej fachowość i podejście. Bardzo dziękujemy !

Pani Doktor z ogromną wiedzą, super podejściem do dzieci. Poświęca swój wolny czas żeby przyjąć wszystich pacjentów. Gorąco polecam. Wielkie dzieki Pani Doktor

Wspaniała Pani Doktor!!! Jej wielkie serce i wiedza idą w idealnej parze. Przyjmie zawsze moją córkę, choć nie ma już miejsc - poświęca swój wolny czas. Gdyby w naszym kraju byli tacy lekarze - wszyscy byliby zdrowi i z wielkim zapałem chodzili do przychodni. Dziękujemy Pani Doktor za uśmiech, dobrą radę i skuteczną diagnozę!:)

super lekarz, moje chłopaki uwielbiają Panią Doktor,

super lekarz, moje chłopaki uwielbiają Panią Doktor,

Na lepszego pediatre nie mogliśmy trafić;-) ta kobieta ma super podejście do dzieciaczka a i szczegółowo potrafi wytłumaczyć problemy. pozdrawiam panią doktor ;-)