dr n. med. Urszula Skowrońska-Piekarska

2,6
2,1
2,7
1,9

Nieuprzejma, na pytanie o wynik badania jelit uzyskałam odpowiedź "ma pani napisane", brak empatii, opryskliwa, nie mam pewności czy badanie było wykonane prawidłowo, gorąco nie polecam, nie można ufać takiemu lekarzowi

Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza! Nieuprzejma, nie informuje o przebiegu badania, nie tłumaczy problemów związanych z chorobą ani z przebiegiem leczenia.

Na pewno wiedzą oraz ogładą ta Pani nie grzeszy. Brak elementarnych podstaw, które można dowiedzieć się z Internetu, a co dopiero na studiach...Radzę omijać szerokim łukiem.

Błąd lekarski, brak przyznania się do błędu, zbywanie pacjenta proszącego o pomoc po nieudanej operacji. Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za popełniony błąd, brak jakiegokolwiek zainteresowania źle zoperowanym pacjentem. Obojętność wobec próśb o pomoc. Ogólnie nie polecam i wręcz radzę się wystrzegać. Pokrzywdzona pacjentka.

Absolutnie nie polecam, wręcz przestrzegam, z cala odpowiedzialnościa mogę stwierdzic dokonała błędu w sztuce lekarskiej, na skutek czego pacjentka do tej pory boryka się ze skutkami "działania"pani dr,nie ponosi odpowiedzialności za swoj czyn, nie wykazała żadnej chęci pomocy,zrehabilitowania się, zadaje sobie tylko pytanie jak do tego wszystkiego ma sie Przysięga Hipokratesa?. Przestrzegam.

Pani Doktor zrobila na mnie bardzo dobre wrazenie. Opieka medyczna byla bardzo profesjonalna. Po operacji czesto interesowala sie stanem mojego zdrowia. W szpitalu klinicznym czulem sie bardzo dobrze traktowany przez personel jak i Pania Doktor. Polecam- pacjent z Jarocina.

Pokrzywdzona pacjentka.

żle wykonana laparoskopia-nie przyznanie się do winy;poszkodowany od kilku miesięcy walczy o odzyskanie zdrowia znosząc okropne bóle.Lekarka nie przejęła się cierpieniem pacjęta.

Wspaniały lekarz z bogatą wiedzą i doświadczeniem naprawde polecam !!!

Wspaniały lekarz z bogatą wiedzą i doświadczeniem naprawde polecam !!!