lekarz Urszula Wilczek

Internista, Kardiolog

Bardzo miła, serdeczna, ludzka i wyrozumiała Pani doktor. Godny polecenia specjalista. Ogromnie dziękujemy za pomoc w leczeniu nie tylko, naszych niepełnosprawnych dzieci.

Jest bardzo dobra. Trafnie postawila diagnoze, dzieki czemu uratowala zycie mojej mamie. Juz od pol roku inni lekarze twierdzili, ze nic sie nie da zrobic a mama sie dusila z braku powietrza. Wyjasnila nam wszystko, miala czas dla mamy. W sytuacji krytycznej byla nawet o kazdej porze osiagalna. Polecam wszystkim. Jest super. S. Jolanta

S. Jolanta

Lekarz z powolania, staranna I wyczulona na ludzi. Polecam

Lekarz z powolania, staranna I wyczulona na ludzi. Polecam

Bardzo solidna osoba,fakt że w poczekalni trochę się przedłużyło ale to dowód że słucha pacjenta i mu wszystko tłumaczy,a nie tak jak u innych jednym uchem słuchają a drugim wypuszczają,i czekają na kasę.Z całego serca polecam Panią Ulę,i pozdrawiam serdecznie jak to przeczytała.