lekarz Urszula Winconek-Oberc

Nie polecam . Pani dr nie słucha co się do niej mówi z czym przychodzimy jakie są objawy ... Nie mówiąc o uprzejmości. Nie da dojść do słowa ma swoje racje .

Nie polecam .
Pani dr nie słucha co się do niej mówi z czym przychodzimy jakie są objawy ...
Nie mówiąc o uprzejmości. Nie da dojść do słowa ma swoje racje .

NIE POLECAM ,TOTALNY BRAK ORGANIZACJI PRACY I BRAK SZACUNKU DO PAJETA,SŁOWO PROFESJONALIZM NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z TĄ PANIĄ ,CHAOS W RECEPCJI ,SIEDZENIE W POCZEKALNI PO KILKA GODZIN STANDARDOWO 3 DO 8 GODZIN SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam wszystkim Paniom,które szukają lekarza z powołania.Faktem jest,iż czas oczekiwania na umówioną wizytę jest niekrótki i czasami trzeba uzbroić się w cierpliwość,ale z kolei czas i zaangażowanie,które Pani doktor poświęca każdej ze swoich pacjentek rekompensuje moim zdaniem siedzenie w poczekalni.Pani doktor kocha swoja pracę i to widać na pierwszy rzut oka.Do pacjentki podchodzi w indywidualny i wyjątkowy sposób.Prowadziła moją pierwszą - niełatwą zresztą - ciążę,teraz prowadzi drugą i nie wyobrażam sobie,aby inny lekarz opiekował się mną przez te szczególne dla mnie miesiące.Nie znam innego lekarza tak pełnego życzliwości,ciepła i opieki - to się czuje :) Szczerze polecam !

Chodziłam do pani doktor przez ok. rok. Wizyty wspominam jednak koszmarnie - przede wszystkim całkowity brak organizacji czasu, umawiasz się na 10? Nie licz na to, że wejdziesz przed 13. Po zwykłą receptę trzeba było czekać co najmniej godzinę. Po drugie - niesamowita wścibskość pani doktor, do tego infantylne pytania, wyciąganie jakichś całkowicie prywatnych informacji.. Może niektórym to nie przeszkadza, dla mnie to już zdecydowanie przekroczenie kompetencji. Być może jest dobra w prowadzeniu ciąży, natomiast na "zwykłe" wizyty - nie polecam. Zwyczajnie szkoda czasu, jest wielu dobrych lekarzy, którzy szanują czas swoich pacjentów.

Zaangażowanie, poświęcenie, kompetencja serdeczność,prostolinijność, uśmiech nawet po całym (dosłownie) dniu pracy - to wręcz niespotykane cechy nie tylko wśród lekarzy, które wyróżniają p. Doktor. Cieszę się, że jestem jej pacjentką już od wielu lat i z pełnym spokojem mogłam w jej ręce oddać kobiece zdrowie moich dwóch córek. Jedyny mankament to długie oczekiwanie, ale.. coś za coś. Pani Doktor - wielkie podziękowania

Leczę się u Pani dr. Winconek już 10 lat i uważam że jest wspaniałym lekarzem i świetnym fachowcem .JEST PRZEMIŁA I BARDZO DBA O SWOICH PACJENTÓW.JEŚLI CHODZI O GINEKOLOGÓW MYŚLĘ ŻE JEST NUMEREM 1.WYRAŻA WIELKĄ TROSKĘ O PACJENTA ,POŚWIĘCA DUŻO CZASU,JEST NAPRAWDĘ BARDZO KOCHANA I POLECAM JĄ Z CAŁEGO SERCA.Z WYRAZAMI WIELKIEGO SZACUNKU DLA PANI DOKTOR PACJENTKA JULIETTA.

Trzeba mieć anielską cierpliwość u tej Pani, nie mówiąc już o wizycie pełnej telefonów do innych pacjentek i wszystkiego wkoło...to jest skandal!!! poszłam tam raz i zapamiętam do końca życia trauma!!!!!!! już nie mówiąc jak się zrezygnuje bądź nie dotrze do Pani Dr...będzie wydzwaniać po nocach, po 10 razy...z co chwile innych numerów...nie ma dla niej żadnych przeszkód i hamulcy...podpada to pod natręstwo...

SUPER KOBIETA!!! Polecam wszystkim, niesamowicie uprzejma, poswiecila mi z 1,5h, przyjela mnei po godz 21 mimo ze siedziala od rana, pytala o wszystko, jak wroce do domu, czy dam rade zaplacic za lekarstwa, czy chlopak sie ze mna sklada, prawdziwy lekarz :)

To jest prawdziwy lekarz z powołania. Poświęci czas, zapyta, wytłumaczy nawet 200 razy to samo, pożartuje, nikomu nie odmówi pomocy. A o tym, że jest dobrym lekarzem świadczą kolejnki do Pani Doktor. Dzięki Pani Doktor rzuciłam palenie,tak mi przemówiła do rozsądku. Wielkie dzięki!

Polecam z całego serca panią doktor Winconek

Polecam z całego serca panią doktor Winconek