dr Urszula Zygmunt milewska

2,6
2,6

Nie polecam. Pozostają złe wspomnienia o tej P.Dotkor z pobytu w szpitalu. Jest nie przyjemna. Przy porodzie Nie wzięła pod uwagę pewnej diagnozy co potem skutkowało dalszym leczeniem.

Ta Pani "lekarz" jest wyjątkowo nieuprzejma, opryskliwa, niemiła i wyjątkowo złośliwa . Z wielką łaską zwraca się do pacjentek. Po przeczytanych opiniach pacjentek spodziwałam się że może być niemiła, ale to czego doświadczyłam przeszło mioje wyobrażenia. Smutne to doprawdy że potrzebujace pomocy lekarskiej kobiety i ich nienarodzone dzieci są narażane na takie okropne traktowanie i stresowe traktowanie. Zdecydowanie odradzam narażania się na takie nieprzyjemności. A "lekarza" zdecydowanie nie polecam!

Pani doktor bardzo miła i sympatyczna. W trakcie badania delikatna i rzeczowo odpowiada na pytania. Byłam na wizycie prywatnie i jestem bardzo zadowolona

Jak ma problem z pacjetkami w szpitalu to niech sie zwolni i niech siedzi w domu, bo łaski nie robi że przyłazi z wielką łaską do pracy i na wstepie denerwuje ludzi swoim zachowaniem. Płacę podatki i to dzięki nim istnieje służba zdrowia więc mogłaby się wysilic na odrobinę człowieczeństwa. Lekarz to nie bóg tylko zwykły pracownik!!!

Pani doktor jest miła i pomocna ale tylko na wizytach prywatnych, szkoda że na wizytach z NFZ już niekoniecznie!

Pani doktor rzeczywiście dość specyficzna ale myślę że idzie się do tego przyzwyczaić. Bardzo dobry i konkretny fachowiec... Bardzo pomogła mi zajść w ciążę. Polecam serdecznie.

Byłam u pani doktor na wizycie prywatnej było ok ale juz kiedy panstwowo poszłam z problemem to nie było juz tak miło była zimna jak bryła lodu!!!! Wiecej do niej juz nie poszłam.Chociaz znam osoby ktore chodza do niej i nie poszły by do zadnego innego doktora i bardzo sobie ja chwala!!!

JA chodziłam do pani doktor fachowa obsluga była ze mna przy dwoch porodach i nie wyobrazam sobie porodu bez niej bardzo bardzo polecam

jak chodziłam prywatnie to było spoko ale jak poszłam do osrodka to strasznie niemiła była ta wizyta nie polecam