dr n. med. Vijay Kumar Sharmadr n. med. Vijay Kumar Sharma - zdjęcie profilowe

dr n. med. Vijay Kumar Sharma

Endokrynolog, Androlog, Internista

Bardzo dobry diagnosta. Przez długie lata pracownik w Klinicznym Oddziale Ratunkowym.

Znajomość języków obcych: język angielski.

Publikacje:

Znajomość języków obcych: język angielski.

Publikacje:

1992 r. i 1994 r. - Leczenie niefarmakologiczne nadciśnienia tętniczego.

Artykuły o niedoczynności tarczycy ukazały się m.in w Medycynie Praktycznej i w Gazecie Kociewskiej.

Bardzooo dobry lekarz. Uprzejmy jako człowiek. Miły oraz cierpliwy. Z wytrwałością słucha pacjenta za co jestem bardzo wdzięczna! Polecam

Najprawdziwszy lekarz z powołania. Nie dość, że potrafi skutecznie leczyć to także pomaga w trudnych chwilach. Dziękuje!

Wspanialy lekarz.leczylam sie u pana doktora na tarczyce i bardzo dobrze wszystko jest od 7 lat polecam jezeli przyjmuje tylko prywatnie to i tak warty jest tych pieniedzy...mily,deliktny dobry fachowiec...

Super lekarz bardzo rzadko spotykany nie zależy mu aby wyciągnąć od pacjenta pieniądze ale żeby pomóc wyzdrowieć..dzięki Panu doktorowi jestem już po jodowaniu tarczycy i wzorowo zajmuje się mną aż do dzisiaj..nie spotkałam się z lepszym lekarzem...bardzo ciężko się jest do niego dostać już mówi to samo za siebie dlaczego..jest super specjalistą w swojej dziedzinie

Od pół roku leczę się u dr Sharmy i jestem bardzo zadowolona. Bardzo skrupulatnie podchodzi do pacjenta, szuka odpowiednich leków - ale ostrożnie. Na wizytach jest bardzo uprzejmy i odpowiada na pytania, co prawda oszczędnie, ale wystarczająco.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Starogard Gdański"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
ulica Jeziorna 1