dr n. med. Vijay Kumar Sharmadr n. med. Vijay Kumar Sharma - zdjęcie profilowe

dr n. med. Vijay Kumar Sharma

Endokrynolog, Androlog, Internista

Bardzo dobry diagnosta. Przez długie lata pracownik w Klinicznym Oddziale Ratunkowym.

Znajomość języków obcych: język angielski.

Publikacje:

Znajomość języków obcych: język angielski.

Publikacje:

1992 r. i 1994 r. - Leczenie niefarmakologiczne nadciśnienia tętniczego.

Artykuły o niedoczynności tarczycy ukazały się m.in w Medycynie Praktycznej i w Gazecie Kociewskiej.

Wspanialy lekarz.leczylam sie u pana doktora na tarczyce i bardzo dobrze wszystko jest od 7 lat polecam jezeli przyjmuje tylko prywatnie to i tak warty jest tych pieniedzy...mily,deliktny dobry fachowiec...

Super lekarz bardzo rzadko spotykany nie zależy mu aby wyciągnąć od pacjenta pieniądze ale żeby pomóc wyzdrowieć..dzięki Panu doktorowi jestem już po jodowaniu tarczycy i wzorowo zajmuje się mną aż do dzisiaj..nie spotkałam się z lepszym lekarzem...bardzo ciężko się jest do niego dostać już mówi to samo za siebie dlaczego..jest super specjalistą w swojej dziedzinie

Od pół roku leczę się u dr Sharmy i jestem bardzo zadowolona. Bardzo skrupulatnie podchodzi do pacjenta, szuka odpowiednich leków - ale ostrożnie. Na wizytach jest bardzo uprzejmy i odpowiada na pytania, co prawda oszczędnie, ale wystarczająco.

Bardzo kompetentny lekarz. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, stopniowo wprowadza leki począwszy od najmniejszych dawek żeby sprawdzić reakcję organizmu, nie zleca niepotrzebnych badań. Wizyta kosztuje 100,- ale nie każda jest odpłatna. Mój stan zdrowia zdecydowanie się poprawił.

Pan Doktor jest bardzo rozważny w przepisywaniu leków, nie faszeruje tabletkami tylko wprowadza leki powoli i obserwuje reakcję organizmu. Poza tym szanuje portfel pacjentów i nie zleca niepotrzebnych badań! Zdecydowanie polecam!

od trzech lat lecze sie u Pana dr i jestem bardzo zadowlona Jest on osoba bardzo kompetentna precyzyjna i cierpliwa