Violetta Ponczek

Psycholog

Pani Violetta nie tylko ma profesjonalne podejście do Klienta, ale i również ogrom ciepła i zrozumienia w sobie. Nie ocenia, słucha uważnie i jest oddana swojej pracy. Współpracę z Panią Violettą cenię sobie nie tylko za efekty (a są lepsze niż mogłam sobie wyobrazić!), ale i również za szczerość, otwartość i poczucie humoru Pani Violetty, które inspirują mnie na co dzień. Gorąco polecam!

Pani Wiola to cudowna osoba. Miła, empatyczna, otwarta, przyjaźnie nastawiona i w pełni profesjonalna. Do tego dochodzi wręcz nieograniczona ilość czasu, którą poświęca pacjentom, zawsze dostosowując tempo leczenia do pacjenta, a nie np. do swojego grafiku. Zalety możnaby wymieniać bez końca. Jej przeogromna wrażliwość, wyrozumiałość i wsparcie pomogło mi w zwalczeniu depresji i opanowaniu lęków, które rujnowały moje życie. Dzięki niej mogę teraz z nadzieją patrzeć w przyszłość, a życie przestało być kulą u nogi. Gorąco polecam każdemu, kto chce sięgnąć po pomoc.

Bardzo dobry lekarz i wszystkim tym, którzy nie potrafią sobie pomóc polecam właśnie p.Violettę Ponczek. Podczas każdej wizyty widać, że praca to jej pasja. Nie szufladkuje problemów swoich pacjentów tylko do każdego podchodzi indywidualnie. Rady i wskazówki p.Violetty naprawdę dają dużą siłę i wiarę w samego siebie.

Bardzo dobry psycholog. Jest cierpliwa, uważna, wszystko tłumaczy, co dla mnie z problemem alkoholowym ma szczególne znaczenie. Teraz będąc w terapii widzę dzień i śpię w nocy, i przede wszystkim mam RODZINE. Polecam !!!

Bardzo miła, empatyczna osoba. Uwrażliwiona na moje lęki i cierpienie. Teraz zaczynam patrzeć w przyszłość z uśmiechem na twarzy. Wiem że żyje mimo zimy za oknem. Polecam bardzo

Polecam bardzo

polecam,w moim przypadku są efekty,p.psycholog jest osobą o dużej wrażliwości,potrafiącą podczas spotkania wytworzyć przyjazną atmosferę