2,6
2,5
2,1

Jest to ginekolog, który podchodzi do pacjentki profesjonalnie. Bardzo ceniłam sobie tego ginekologa i jest mi strasznie przykro, że nie będzie już leczył w Mini Klinice. Leczyłam się u doktora Ścieżkowskiego kilka lat, zanim trafiłam do niego przeszłam przez ginekologów, którzy powinni zmienić zawód!

Witam ! Jestem mama 4 miesiecznego wczesniaka , rowniez moim ginekologiem jest Sciezkowski, wedlug mnie jest dobry moja ciaze przeprowadzil dobrze , od poczatku mialam zagrozona ciaze przepisal mi tabletki bardzo wazne na podtrzymanie ciazy dupastol czy jakos tak sie to pisze , poza tym witaminy witaminy i jeszcze raz witaminy . Pewnego dnia zauwazylam ze mam plamienia zmartwilam sie tym bardzo i pojechalam na izbe przyjec do szpitala co sie okazalo lekarz byl tak nie przyjemny ze powiedzial ze nie jestem w ciazy (mimo tego ze test wyszedl ze ...

Witam !
Pewnego dnia zauwazylam ze mam plamienia zmartwilam sie tym bardzo i pojechalam na izbe przyjec do szpitala co sie okazalo lekarz byl tak nie przyjemny ze powiedzial ze nie jestem w ciazy (mimo tego ze test wyszedl ze jestem) powiedzial ze normalnie dostalam okres, na drugi dzien znowu to samo sie wkurzylam i poszlam wlasnie do sciezkowskiego a on ? bardzo mi pomogl dal mi skierowanie do szpitala i powiedzial ze ciaza jest zagrozona , do szpitala zas przyszlam i powiedzieli ze dziecko martwe a sciezkowski widzial ze plod zyje mimo tego ze byl tp 5 tydz. ciazy i co ? i u mnie sie sprawdzil jestem zadowolona ;) pozdrawiam .

jak dla mnie dr Ścieżkowski jest idealnym ginekologiem. bardzo dyskretny, spokojny i uprzejmy. poświęca każdej pacjentce sporo czasu. mogę go polecić

Nie wiem skąd te złe opinie, osobiście nie zdarzyło mi się żeby dr Ścieżkowski nie odpowiedział mi na jakiekolwiek pytanie. Zawsze uprzejmy, czasem gdy nie jestem umówiona na wizytę i przychodzę tylko po receptę (po receptę wchodzi się do gabinetu a nie odbiera w rejestracji) dodatkowo mam robione usg i zawsze wypytuje czy wszystko w porządku, jak się czuję itd.

Lekarz bardzo oficjalny, nie dopuszcza pacjentek do słowa i UWAGA! nie dezynfekuje wziernika tylko płucze pod bierzącą wodą!!! byłam w szoku! Teraz zwykle są jednorazowe więc na 2 wizytę przynioslam swój a doktor Ścieżkowski odmowil mi jego uzycia wiec wyszłam z gabinetu! Sprzęt do usg ma bardzo dobry tylko że nie potrafi go uzywac! nie potrafil nawet zmierzyc płodu! a na koncówke usg dopochwowego naklada nie condoma tylko.... WORECZEK SNIADANIOWY LUB REKAWICZKE TAKA JAK ZE STACJI BENZYNOWEJ! przepisuje witaminy na poczatku ciazy co cała reszta lekarzy odradza! Nie polecam nikomu tego dr

nie zaufałam temu lekarzowi dlatego go zmieniłam... a o L4 nawet nie wspomne.... jak on to stwierdzil ze zaden lekarz mi nie wypisze L4 chyba ze pojde odpłatnie... L4 bezpłatnie mam i na mojego obecnego lekarza moge liczyc w kazdej wolnej chwili... takie jest moje zdanie i nie tylko moje ale i znajomych. TYLE

Lekarz nie przyjemny, nie delikatny. Stwierdził że mojego schorzenia sie nie leczy, poprostu dramat.NIE POLECAM!!

MASAKRA!!!!pierwszy raz spotkałam takiego lekarza,jest bardzo nie przyjemny,przy kazdej wizycie WCISKAł mi tabletki antykoncepcyjne mimo ze wcale nie prosiłam go o to!!!!!podczas badania USG nie widział zadnych nieprawidłowosci- wiec poszłam na wizyte do innego lekarza i okazało sie ze mam 2cm cyste na jajniku!!!NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!!!!

Lekarz mimo mojej nie łatwej pracy, długich dojazdów i bardzo złego znoszenia początków ciąży nie wystawił mi zwolnienia L4!!!!Powiedział że ciąża to nie choroba!!!Zmieniłam lekarz i L4 dostałam bez problemu i tak radze wszystkim jego pacjentkom...Przecież zdrowie nasze i naszych dzieci jest najważniejsze, nie wybaczyłabym sobie i jemu gdybym poroniła w tramwaju w drodze do pracy!!!!!!!!!!!!!Nawet przyznanie nie do tego że zemdlałam w tramwaju i ludzie mnie wynosili nieprzytomną nie zrobiło na nim żadnego wrażenia!!!!!!! BEZDUSZNY LEKARZ !!!!!!! NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!

faktycznie.. odnoszę wrażenie ( zwłaszcza po tym ile ostatnio przeczytałam), że nie podchodzi do pacjenta kompetentnie,raczej wręcz czułam olbrzymi niedosyt odpowiedzi na moje nieliczne pytania.. a o zaufaniu? nie ma mowy...