dr n. med. Wacław Burak

Internista, Kardiolog

Dobry kolega i lekarz ,lata dziewiedziesiate Pogotowie Ratunkowe Zabrze polecam i pozdrawiam. Stanislaw Marczyk.

Konkretny, niesamowicie inteligentny, uprzejmy, pomaga. Sposób w jaki podchodzi do pacjenta, sprawia że czuje się że chce się tam wrócić. Polecam po sto kroć. Panie doktorze dziękuje.

Panie doktorze dziękuje.

Ktoś powie, że dlatego tak cię przyjął bo prywatnie, a w przychodni by cię potraktował z buta. Chyba jednak nie, mam taką nadzieję, bowiem podczas wizyty prywatnej doświadczyłem pozytywnego szoku. Pomijając uprzejmość Pana doktora to okoliczność znacznie ważniejsza, szczegółowo tłumaczy co ci dolega, jakie leki są dobre a jakie nie ( odstawiłem badziewia przepisane przez internistów i obecnie biorę jeden lek na serce, praktycznie nie odczuwając dolegliwości ) jakie wywołują skutki uboczne, co wolno ci robić z twoją przypadłością a czego robić nie możesz. Ponadto na miejscu miałem wykonane wszystkie podstawowe badania z dokładnym wytłumaczeniem tego co widać na wykresach oraz skierowanie na dodatkowe badania w szpitalu. Zostałem potraktowany jak człowiek oczekujący pomocy lekarskiej a nie jak intruz, który zawraca dupę panu doktorowi. Dlatego, jeśli tylko was stać na wizytę, szczerze polecam dr Buraka.

Świetny lekarz! Świetny lekarz! Świetny lekarz! Świetny lekarz! Oddany pracy i pacjentom! Polecam!

Polecam!

Wspaniały lekarz, pierwszy raz mam kontakt z taką fachowością, podejściem do pacjenta, polecam wszystkim

Wciąż poszukujesz "Internista Gliwice"?

mekmed
panewnicka 5
Katowice
ulica Gruszczyńskiego 3/74
44-100 Gliwice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS"
Powstańców Warszawy 3/2

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz