lekarz Wacław Mazur

Laryngolog

Leczyłem się u tego lekarza parę lat temu, miałem go za fachowca. Ale w ostatniej wizycie postanowiłem zmienić laryngologa. Po dwutygodniowej kuracji antybiotykowej ból ucha nie przechodził więc lekarz rodzinny wysłał mnie do laryngologa ze skierowaniem "Cito" (pilne). Trzy razy prosiłem o przyjęcie gdyż terminy są na 1,5 miesiąca do przodu a ból ucha nie przychodzi myślałem że lekarz nie może odmówić. Uprawia politykę gabinetową, wszystkich innych lekarzy ma za partaczy głupków i nieuków, a oto jego słowa: "Jak to lekarz rodzinny może leczyć przez 2 tygodnie tym samym antybiotykiem ?", "aptekarze powinni być postawieni przed sąd gdyż leczą chorych na własną rękę", "Niech się lekarz rodzinny trochę zainteresuje Twoją chorobą, ja nie mam czasu na leczenie chwilowego zapalenia zatok tutaj leczy się ambitniejsze przypadki", "te skierowanie pilne to trochę nad wyrost". Dał jeszcze na 2 tygodnie antybiotyk. Panie Mazur: Źle że chorzy leczą się na własną rękę, lekarz rodzinni to partacze, jak ktoś przychodzi o pomoc lekarską to też źle, może pan jest po prostu nawiedzony ?Przypominam razem leczenie antybiotykiem wychodziło 4 tygodnie!!! Poszedłem do innego specjalisty wykrył zapalenie ucha spowodowane pracą w hałasie, bez leczenia antybiotykowego, innymi środkami. Tak że tak Panie Wacławie Mazur : "chwilowe zapalenie zatok" taki z Pana: "fachowiec". Młoda Asystentko-pielęgniarka idzie jego śladami, patrzy na pacjenta z obrzydzeniem.

bardzo dobry lekarz,potrai rozmawiać,wytlumaczyć

bardzo dobry lekarz,potrai rozmawiać,wytlumaczyć

Najlepszy laryngolog w Rzeszowie. Jeśli chodzi o choroby uszu jest genialny. W mojej rodzinie pomógł dwóm osobom, którym inni lekarze nie byli w stanie pomóc i nie potrafili nawet postawić trafnej diagnozy. Mazur wyleczył je bez farmakologii, prostymi metodami i w ekspresowym tempie.

Pan doktor szuka przyczyny choroby a nie tylko leczy skutki.

Pan doktor szuka przyczyny choroby a nie tylko leczy skutki.

Trafiłem do P.Mazura w zeszłym roku jesienią.Pomógł mi bardzo i wyjaśnił bez ogródek problem mojej choroby.Z początku uderzyła mnie szczerość, jednak po czasie zrozumiałem. Specjalista w swojej dziedzinie i godny polecenia.Nie stawia jak co niektórzy lekarze "finansów na piedestale."

zgadzam się że Pan doktor trochę nerwowy ale za to bardzo dobry specjalista. Potrafi wszystko wytłumaczyć w sposób zrozumiały. polecam. A co do pielęgniarki to fakt nie powinno jej tam być, człowiek się czuje nieco skrępowany i jest nie miła.

Poszłam do niego skierowana od neurologa z zawrotami głowy.Wyszłam bez diagnozy i bez recepty. Lekarz stwierdził,że to co mówię "nie trzyma się kupy i on nie wie co mi jest"

Moze prywatnie jest grzeczniejszy na NFZ niestety nie

Moze prywatnie jest grzeczniejszy na NFZ niestety nie

kompetentny, fachowy, udziela pomocy w nagłych przypadkach

kompetentny, fachowy, udziela pomocy w nagłych przypadkach

Bardzo dobry specjalista miły i grzeczny, a poza tym znający się na swojej pracy