Wadim Augustynowicz

WIZYTA U DR.AUGUSTYNOWICZA TO DRAMAT.NIE WPUSZCZA DO GABINETU ,SPRAWY ZAŁATWIA W HALLU.NIEKOMPETENTNY RECEPTY Z BŁĘDAMI ,SKIEROWANIA NA BADANIA TAK SAMO.OPRYSKLIWY NIE DAJACY DOJŚC DO SŁOWA.NIE POLECAM

Super Doktor !!!!!!!!!!! Śmiało mogę polecić tego doktora !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Fachowo !!!!! Kompetentnie !!!!!! Bardzo Uprzejmie !!!!!!!!!!

Bardzo sympatyczny, miły doktor. Mistrz diagnozy! Mój synek chorował od 3 tygodni, byłam z nim u 5 lekarzy i bez poprawy. Po zbadaniu przez doktora Augustynowicza, synek otrzymał leki i juz po 7 dniach chodził do przedszkola.

Super Doktor! Miły, sympatyczny, szybka, konkretna diagnoza. Super polecam tego Doktora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dramat. Brak kompetencji, wiedzy podejscia do pacjneta. Pracuje w enelmed jako lekarz na wizyty domowe.