lekarz Waldemar Białek

Urolog

więcej takich ludzi jak doktor BIAŁEK WALDEMAR moja ocena nie piątka lecz DZIESIĄTKA miły i kulturalny doskonały diagnostyk urolog POLECAM

Zanim trafiłem do niego na wizytę, nieźle się kilka dni wymęczyłem chodząc do lekarza ogólnego. Uważam, że wiedza tych lekarzy jest żadna i niestety nie potrafili zdiagnozować choroby, co zrobił dopiero Pan Białek i co najważniejsze - pomógł. Szczerze polecam...

Szczerze polecam...

Bardzo dobry lekarz,mam podejrzenie choroby peyroniego,miałem robione USG prącia.Profesjonalne podejscie do pacjenta ,rzeczowy,jasno określa diagnoze,miły zachowujący kulturę słowa,wzbudzający zaufanie.Polecam każdemu tego doktora,napewno się nie zawiedzie.

Bardzo dobry lekarz.Bardzo dobrze się zajmuje pacjentem,zadaje pytania itd.Jestem bardzo zadowolona że trafiłam na Niego.

U dr Białka byłam dopiero pierwszy raz jednak jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Zadaje mnóstwo pytań i nie przypisuje leków bez sensu. Nie naciąga na prywatne wizyty jak większość lekarzy tylko kieruje do polikliniki. Czeka mnie długa droga w leczeniu ale wiem, że jestem pod dobrą opieką. Mam nadzieję, że pomoże mi wyleczyć mój pęcherz.

Wciąż poszukujesz "Urolog Lublin"?

Romera 57

Chirurg dziecięcy
MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej
Warszawski Szpital dla Dzieci
Tolek - Przychodnia dla Dzieci i Rodziców
ul. Postępu 7
Nowa Wola
Zana 29/XVIII
20-601 Lublin
Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4