dr n. med. Waldemar Czerwoniec

Ginekolog położnik, USG

2,5

Pan doktor nieuprzejmy, przepisuje te same środki, które i tak nie pomagają. Myślałam, że po kuracji pójdę na kontrolę i otrzymam iny preparat, ale pomyliłam się, bo lekarz powiedział, ze jestem zdrowa, a jak poszłam do innego lekarza to powiedział, ze mam stan zapalny.

Pan doktor nie chce leczyć kobiet, które nie mają i nie chcą mieć dzieci. Nie powie tego wprost, tylko przepisuje leki, które przepisuje dla wszystkich znajomych, które są w podobnej sytuacji. Wyciąga kasę za wizytę z której nic się nie dowiem więcej aniżeli z internetu.

Wyciąga kasę za wizytę z której nic się nie dowiem więcej aniżeli z internetu.

29 lat temu pracował w szpitalu na czerniakowskiej i mojej siostrze podczas wcześniejszego porodu wyrywał na siłę dziecko za główkę aż go wymóżdżył. Dziecko nie przeżyło, a teraz schował się gdzieś w Pruszkowie. Partacz i Rzeźnik

Lepiej niech zajmie się problemem z jakim przychodzi pacjentka a nie interesuje wyglądem i życiem prywatnym bo aż przykro się robi tego słuchać....

Wypytuje na tematy z życia prywatnego, komentuje wygląd ciała i jest bezczelny, lekarza nie powinno to interesowac

Zdecydowanie nie polecam doktora Czerwońca. Brak mu kompetencji, cechuje go dziwny humor, jest wręcz bezczelny - oceniał moje ciało, schodził na tematy, o których nie powinno być mowy w gabinecie. Czułam się niekomfortowo. Doktor nie umie dobrze doradzić - nie polecam go nikomu. Zostawił mnie samą z problemem, z którym przyszłam. Wyrzuciłam pieniądze w błoto.

Pierwsza wizyta u W.Czerwonca zawiera badanie plus USG. Badanie przebieglo rewelacyjnie, dr wygadany, przesympatyczny,odrazu omowil caly przebieg ciazy. Bylam zadowolona ze przyszlam do tego gabinetu i ze on bedzie prowadzil moja ciaze. Nastepnie bylo badanie USG, gdzie rowniez wszystko mi opisywal i pokazywal na ekranie, az nagle stwierdzil iz jedna mala plamka to wyrostek. I czar prysl.moje cale zauroczenie iz jest to dobry lekarz zniknal w mgnieniu oka. Wyrostek mialam wycinany 17 lat temu. Pomylili sie w szpitalu i wycieli mi cos innego?Czy Czerowniec jest niekompetentny i nie potrafi dobrze odczytac USG?Moim zdaniem jesli nie wiem co to jest, to niech poprostu skieruje do innego lekarza albo przemilczy i nie klamie pacientom bo w niektorych przypadkach moga byc problemy z postawionej zlej dniagnozy. Oczywiscie lekarz ktory klamie i nie potrafi odczytac USG nie nadaje sie na prowadzenie mojej ciazy. Jesli chcecie powierzyc mu wlasne dziecko to zachecam do rownoleglego korzystania z innego specjalisty.

JEDYNY MINUS: nie owija w bawełnę- jak coś się dzieje to wali prosto z mostu. A może przydałoby się trochę wyczucia i delikatności. Ogólnie bardzo polecam. Super lekarz i b. sympatyczny człowiek.

Dobry. ale nie zawsze potrafi rozwiązać problem

Dobry.
ale nie zawsze potrafi rozwiązać problem

Bardzo dobry lekarz o wysokiej kulturze osobistej, cierpliwy z odpowiednim podejściem do pacjenta.