lek. med. Waldemar Dzikilek. med. Waldemar Dziki - zdjęcie profilowe

lek. med. Waldemar Dziki

Endokrynolog, Ginekolog położnik, Ginekolog, USG

Dzień dobry jestem lekarzem ginekologiem i endokrynologiem. Prowadzę swój prywatny gabinet w Zamościu. Posiadam laser ginekologiczny Belladona, którym wykonuje zabiegi rewitalizacji pochwy, labioplastyki oraz zwężania pochwy. Dodatkowo wykonuje zabiegi medycyny estetycznej z użyciem kwasu hialuronowego, karboksyterapii czy też botoksu. Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu.

powiem tak lekarz bardzo kompetentny, podchodzacy indywidualnie do Waszych problemów, kontaktowy co powoduje,ze na wizycie natychmiast stwarza przyjazna atmosfere co akurat w tym gabinecie jest szalenie ważne,kompleksowo podchodzi do problemu,podpowiada najlepsze dla Was rozwiązania,szczerze mówiac z całego serca polecam.Moje 5/5 jest obiektywne, pomimo,że pierwsza moja wizyta w tym gabinecie,poczułam sie jakbysmy byli starymi znajomymi.Menopauza nie jest najlepszym okresem dla kobiety,trapi Was mnostwo róznych dolegliwości,ktorych tak naprawde same nie rozumiecie,dr.Dziki cierpliwie wysluchał problemu,zalecił dodatkowe badania,poswięcił mi tyle czasu ile potrzebowałam.Na pewno polecę go swoim przyjaciólkom.

witam,drogie panie jesli szukacie kompetentnego specjaliste , do ktorego natychmiast zyskuje sie zaufanie,ktory potraktuje Was i Wasze problemy zdrowotne z pełnym zaangażowaniem ,doradzi rozwiazania najbardziej dla Was optymalne kompleksowo traktując trapiace Wwas objawy

Doktor prowadził moje dwie ciąże, w tym drugą problemową. Prawdą jest, że nie jest specjalnie wylewny i rozmowny, raczej oschły i nie rozczula się zupełnie, ale mi to pasowało. Leżałam w czasie 2 ciąży trochę w szpitalu i naoglądałam się lekarzy. Są tacy, którzy po wizycie przychodzili na salę, pocieszali itp., ale do mnie takie spoufalanie nie przemawiało. Dr Dziki zobaczywszy mnie na korytarzu powiedział, że do porodu nie wyjdę, bo nie jest dobrze, nie wchodził w szczegóły i stało się tak, jak powiedział. Po porodzie mnie zszywał, dużo lepiej niż inny lekarz za 1 razem. Jeżeli Panie oczekują ,,cackania się", to rzeczywiście trzeba szukać gdzie indziej. Jeśli profesjonalizmu i rzetelności, polecam.

Dla mnie dr Dziki jest bardzo dobrym lekarzem właśnie leczę się u niego bo już dłuższy czas nie mogę zajść w ciąże robię wszystkie badania jakie skarze i sam pan doktor stwierdził że zrobi wszystko abym miała upragnione dziecko

Przed 6 laty prowadził moją ciążę oraz wykonał cesarskie cięcie. Jestem bardzo zadowolona polecam!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Zamość"?

gabinety prywatne Sonologistic
ul Kilińskiego 75, Zamość