Dzień dobry jestem lekarzem ginekologiem i endokrynologiem. Prowadzę swój prywatny gabinet w Zamościu. Posiadam laser ginekologiczny Belladona, którym wykonuje zabiegi rewitalizacji pochwy, labioplastyki oraz zwężania pochwy. Dodatkowo wykonuje zabiegi medycyny estetycznej z użyciem kwasu hialuronowego, karboksyterapii czy też botoksu. Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu.

powiem tak lekarz bardzo kompetentny, podchodzacy indywidualnie do Waszych problemów, kontaktowy co powoduje,ze na wizycie natychmiast stwarza przyjazna atmosfere co akurat w tym gabinecie jest szalenie ważne,kompleksowo podchodzi do problemu,podpowiada najlepsze dla Was rozwiązania,szczerze mówiac z całego serca polecam.Moje 5/5 jest obiektywne, pomimo,że pierwsza moja wizyta w tym gabinecie,poczułam sie jakbysmy byli starymi znajomymi.Menopauza nie jest najlepszym okresem dla kobiety,trapi Was mnostwo róznych dolegliwości,ktorych tak naprawde same nie rozumiecie,dr.Dziki cierpliwie wysluchał problemu,zalecił dodatkowe badania,poswięcił mi tyle czasu ile potrzebowałam.Na pewno polecę go swoim przyjaciólkom.

witam,drogie panie jesli szukacie kompetentnego specjaliste , do ktorego natychmiast zyskuje sie zaufanie,ktory potraktuje Was i Wasze problemy zdrowotne z pełnym zaangażowaniem ,doradzi rozwiazania najbardziej dla Was optymalne kompleksowo traktując trapiace Wwas objawy

Doktor prowadził moje dwie ciąże, w tym drugą problemową. Prawdą jest, że nie jest specjalnie wylewny i rozmowny, raczej oschły i nie rozczula się zupełnie, ale mi to pasowało. Leżałam w czasie 2 ciąży trochę w szpitalu i naoglądałam się lekarzy. Są tacy, którzy po wizycie przychodzili na salę, pocieszali itp., ale do mnie takie spoufalanie nie przemawiało. Dr Dziki zobaczywszy mnie na korytarzu powiedział, że do porodu nie wyjdę, bo nie jest dobrze, nie wchodził w szczegóły i stało się tak, jak powiedział. Po porodzie mnie zszywał, dużo lepiej niż inny lekarz za 1 razem. Jeżeli Panie oczekują ,,cackania się", to rzeczywiście trzeba szukać gdzie indziej. Jeśli profesjonalizmu i rzetelności, polecam.

Dla mnie dr Dziki jest bardzo dobrym lekarzem właśnie leczę się u niego bo już dłuższy czas nie mogę zajść w ciąże robię wszystkie badania jakie skarze i sam pan doktor stwierdził że zrobi wszystko abym miała upragnione dziecko

Przed 6 laty prowadził moją ciążę oraz wykonał cesarskie cięcie. Jestem bardzo zadowolona polecam!

polecam prywatnie , od wielu lat jestem jego pacjentką nigdy nie zawiódł

polecam prywatnie , od wielu lat jestem jego pacjentką nigdy nie zawiódł

Rzeczowy,kompetentny,posiada specyficzne poczucie humoru,polecam dla panikar(szybko stawia do pionu),dba o pacjentkę również po porodzie, ogólnie polecam,choć czasami miałam ochotę go udusić.

Gorąco polecam dr Dzikiego! zajmował się mną podczas ciąży i po porodzie. W razie jakichkolwiek wątpliwości mogłam do niego zadzwonić na tel. kom.Kompetentny, rzeczowy i bardzo dokładny. W trakcie pobytu w szpitalu zawsze znalazł chwilę żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Dzięki niemu dziś możemy cieszyć się naszym maleństwem:)

obecnie jestem pacjentką dr Dzikiego i nie mam do niego zarzutów, miałam problemy z zajściem w ciąże i byłam w ogóle nie świadoma, że jestem chora - niedoczynność tarczycy. Wcześniej chodziłam do różnych lekarzy w Tomaszowie, prywatnie jak i państwowo, każdy pchał mi jakieś tabletki nie zlecając wcześniej żadnych badań. Pierwsza wizyta u dr - komplet przeróżnych badań! polecam;)

obecnie jestem pacjentką dr Dzikiego i nie mam do niego zarzutów,

Nie rozumiem skąd tyle złych opinii. Dla mnie zawsze jest bardzo uprzejmy i wszystko wyjaśnia. Kiedyś gdy czekałam w kolejce jakaś kobieta przyszła do niego w 4 czy 5 miesiącu ciąży i nawet o tym nie wiedziała, na miejscu lekarza też bym się na nią wkurzyła :/