lekarz Waldemar Eder

Psychiatra

Polecam doktora. Miły empatyczny i przede wszystkim potrafi wysłuchać pacjenta i jego problemu, co jest rzadkością w przypadku specjalistów w tej dziedzinie. Mimo wielu prób i trudności po drodze finalnie pomógł powrócić w pełni do zdrowia za co jestem niezmiernie wdzięczny.nie raz miałem chwile zwątpienia co do powrotu do zdrowia a jednak jego terapia okazała się skuteczna i dziś funkcjonuję pratycznie bez leków. Mogę szczerze polecić jako najlepszego specjalistę w okolicy. Jest w ciągłym kontakcie, potrafi odpisac na smsy w przypadku problemów i co najważniejsze nie pobiera za każdą informację pieniędzy jak większość. Fachowiec z powołania. serdecznie dziękuje za pomoc.

Jeden z najlepszych lekarzy jakich kiedykolwiek poznałam! Uratował mi życie - mnie i mojej rodzinie! Dziękuję Panie doktorze z całego serca!!!

Nie polecam ! Zero uprzejmości wobec klienta. Nie mogę pojąć jak można rozłączyć się podczas rozmowy telefonicznej z pacjentem.

Wspanialy lekarz leczylam sie u innych ale to nie to co u doktora Edera pomogl mi choć było zle zemną teraz czuje sie swietnie a jestem pod jego opieką juz ponad cztery lata polecam pana dktora.

Wspaniały lekarz i nie ma drugiego takiego specjalisty jak Pan doktor Eder. Przywrócił zdrowie męża, a było bardzo źle. Uczynił, że już ponad 15 lat mąż nie trafił do szpitala psychiatrycznego. Wcześniej nie było roku, aby nie był w szpitalu nawet kilka razy. Przeżywaliśmy tragedię. Leczony był przez wielu psychiatrów, którzy nie dawali rady. Od kiedy doktor Eder przyjął męża na swój oddział na prośbę innego ordynatora, a potem po szpitalu wziął pod swoją opiekę nasze życie odmieniło się. Mąż jest teraz normalnym człowiekiem, dobrym i opiekuńczym ojcem, dbającym o rodzinę. Dziękujemy Ci z całego serca Panie ordynatorze za wszystko i nadal polecamy Panu nasze życie.

Nie Polecam. Myli się, nie umie właściwie dobrać leków które często dają więcej skutków ubocznych niż korzyści.

Z wszystkimi opiniami się zgadzam ale dlaczego skoro za pierwszym razem bierze 150zl za wizytę i mówi, że kolejne są po 100zł wciąż bierze 150zł?

Lekarz na "5" , ale tylko na prywatnych wizytach. Idąc do gabinetu NFZ niestety na naciągane "2". Poświęca tyle czasu i uwagi pacjentowi co trwa wypisanie recepty.

Bardzo dobry lekarz, pierwszy raz spotkałam takiego specjalistę, zaangażowany, cierpliwy, wzbudzający zaufanie, poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Nigdy nie spotkałam takiego lekarza oddanego swojej pracy lekarza, polecam zdecydowanie.Pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz,mający znakomite podejście do pacjenta i jego bliskich,umiejący słuchać,lekarz z powołania,dokładnie przedstawiający zakres leczenia,godny polecenia jako najlepszy w w województwie świętokrzyskim