dr n. med. Waldemar Gołębiowski

Pediatra

Chyba najlepszy ze znanych mi lekarzy. Siła spokoju, znakomity specjalista, przyjaźnie nastawiony. Godny polecenia!

Mądrość, rozwaga, spokój, to cechuje doktora. Dla niego każdy pacjent jest wazny, lekarz z pasją. Polecam z całego serca. Wybitny fachowiec i do tego lubi dzieci i ich rodziców:), poświeca na kazdej wizycie tyle czasu ile potrzebuja rodzice, odpowiada na każde pytanie ( twierdzi, że nie ma głupich pytań), darzymy go ogromnym zaufaniem,zawsze oddzwoni, wysle sms, interesuje sie swoimi pacjentami.

Najlepszy lekarz jakiego poznałam, wspaniały człowiek, kompetentny lekarz z powołania i do tego zawsze usmiechnięty.

Fantastyczny lekarz!!! Polecam każdemu kto szuka kompetentnego pediatry. Spokojnie i rzeczowo tłumaczy wszystko rodzicom, mając jednocześnie świetne podejście do małego pacjenta:)

znam Doktora Gołebiowskiego od 9 lat leczy moje dzieci, zawsze trafia z diagnozą, jest bardzo dokładnym lekarzem,antybiotyki przepisuje tylko w ostateczności, nigdy nie zostaia pacjentów samych, dzwoni i pyta jak choroba sie ma ;), zawsze udzieli informacji telefonicznej ( miałam wiele cieżkich przypadków i dzieki niemu wiedziałam co robić i gdzie natychmiast jechać z dzieckiem). Polecam :)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Wrocław"?

dr

Neurolog dziecięcy
Gabinet Lekarski - Przychodnia CathMed
ul. Przyjaźni 66/6
Wrocław
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin