dr Waldemar Grunwald

Zdecydowanie polecam. Dopiero tutaj wykryto mi astygmatyzm. Żaden wcześniejszy (ani późniejszy - przy okazji badań okresowych do pracy) okulista tego nie wykrył. Wszyscy robili to na szybko i jak się okazuje - byle jak. Tutaj mam poczucie, że zostałem przebadany dokładnie. I mam efekty - w końcu widzę normalnie.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt w OKOMED. Miła i profesjonalna obsługa już od lat. Nie czaruje się pacjenta wystrojem wnętrza czy promocjami które w konsekwencji naciągają na niepotrzebne zakupy i nie wpycha się tego co akurat jest dostępne do kupienia. Pan doktor jest bardzo uprzejmy i cierpliwie wyjaśnia wszystkie wątpliwości, a posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Dobiera soczewki takie jakie są potrzebne a nie te które ma akurat w sprzedaży. Formy płatności są różne i można wybrać sobie tą która odpowiada.Ceny bardzo przystępne i nie można kupować nawet pojedyncze sztuki w niskich cenach i zwracać nienaruszone soczewki leżeli zmieniła się moc a kupiliśmy wcześniej więcej sztuk. U tego lekarza liczy się dobro pacjenta a nie zarobek.

Polecam wszystkim tego lekarza. Liczą się kompetencje i wiedza którą Pan doktor posiada a nie czas oczekiwania na wizytę. Wolę poczekać bo rozumiem że Pan Doktor poświęca dużo czasu pacjentowi nie patrząc na zegarek niż być załatwionym byle jak na czas. Co do ryczałtu to ta forma płatności mi odpowiada bo nie muszę płacić za wizytę a przychodzę kiedy potrzebuję. Wiem też że inni wola płacić za każdą wizytę i mają taki wybór. Osoby które pisały poprzednie opinie są chyba z konkurencji bo wprowadzają innych w błąd na temat ryczałtu i organizacji pracy w OKOMEDZIE gdzie Pan doktor przyjmuje.

Gabinet prowadzony w mojej ocenie nie najlepiej. Przede wszystkim, po to wyznacza się godzinę wizyty żeby o tej mniej więcej godzinie zostać przyjętym a tymczasem zdarzają się nierzadko poślizgi 1 godzinne. Następna sprawa, to przypomina to bardziej prace na taśmie w fabryce niż w gabinecie. Jednocześnie w gabinecie jest kilku pacjentów, co dodatkowo krępuje. Nie każdy chce żeby lekarz głośno przy innych omawiał jego wadę wzroku czy też chorobę. Doktor na zmianę zagląda do różnych pacjentów, jednemu zapusci krople, drugiemu mierzy ciśnienie a trzeci czyta z tablicy. Ceny za wizytę wysokie, za soczewki podobnie. Zmieniłem okulistę. Jest taniej a wizyta jest faktycznie w wyznaczonej godzinie i nie przypomina wizyty na targowisku jak Okomedzie.

W zakresie doboru soczewek i opieki korzystałam z usług Pana Doktora przez kilka lat. I przestałam. Może i jest fachowcem, dokładnym, ale przestała odpowiadać mi jakość obsługi i kwestie dopłat za usługi, jakieś roczne ryczałty za obsługę medyczną. Na chwilę obecna na rynku jest już spora konkurencja dla Pana Waldemara i jakość obsług znacznie lepsza. Ja zmieniłam lekarza i kupuję soczewki w markowych salonach w dużo niższych cenach niż w salonie Pana Doktora.

Pan doktor wykazał się dużą wiedzą szczególnie z dziedziny optometrii.Dobrał mi odpowiednie okulary a mojej córce soczewki kontaktowe. Był bardzo uprzejmy i wytłumaczył mi wszystko bardzo dokładnie. Polecam tego lekarza wszystkim którzy poszukują specjalisty znającego się na okularach i soczewkach kontaktowych.