lekarz Waldemar Hahn

lekarz godny polecenia przepisalam sie do niego poswiecil mi wiecej czasu niz dla innych pacjentek nie bylo problemu z niczym zrobil badania milo do niego pojsc na kolejna wizyte usmiechniety dobrze tlumaczy wszystko. kazda wizyta u doktora jest dla mnie czyms przyjemnym zero stresu:)

Chodziłam do tego lekarza przez kilka lat, rok temu, a może jeszcze wcześniej powiedziałam mu, że mam bóle-zrobił standardowo usg-stwierdził, że "tam nic nie widać" i olał sobie dalsze szukanie przyczyn. Ten problem trwa już bardzo długo a wyjaśnienie "bo musi boleć" nie przystoi doświadczonemu lekarzowi-wybrałam się do następnego ginekologa na konsultacje, wykrył guzy które podrażnione są bardzo bolesne-oczywiście zrobił mi badania-usg nic nie pokazało i stwierdził endometriozę (tej choroby faktycznie nie widać przy standardowym usg-trzeba zajrzeć tam laparoskopem). Dostałam skierowanie do szpitala, niedługo poddam się zabiegowi, póki nie położą mnie na stole nie zobaczę jak bardzo mam zaawansowaną chorobę. Nie mam jeszcze dzieci i przez tego lekarza mogłoby się okazać, że już nigdy ich mieć nie będę, ta niepewność nie daje mi spokoju. Do każdej pacjentki podchodzi baardzo rutynowo co krzywdzi wiele kobiet. Jeśli po laparoskopii okaże się, że problem jest duży a w przyszłości będę miała problemy z zajściem w ciążę nie daruje mu tego!!!!!! jeśli narobił mi kłopotów-skieruję tą sprawę na drogę sądową i postaram się, aby chociaż w minimalnym stopniu cierpiał tak jak ja!

To był jedyny ginekolog, który pomógł mi po 8 latach bolesnych miesiączek. Nie potraktował jak pozostali lekarze według, których bolesny okres to przypadłość wielu kobiet i na to się nie poradzi. Pan Hahn postawił prawidłową diagnozę i wyleczył mnie. Minęło 10 lat, jest wszystko ok. Pomógł również mojej siostrze. Sympatyczny, kontaktowy lekarz. I przede wszystkim kompetentny.

byl pijany na dyzurze w dniu kiedy rodzilam corke `brak lekarza na dyzurze z powodu jego stanu spowodowalo zaniedbanie procesu porodu czego skutkiem jest to ze urodzilam corke z niedorozwojem umyslowym jednym slowem kalekie dziecko .corka moja ma obecnie 20 lat nie pisze nie czyta rozwoj psychiczny na poziomie pieciolatka.nie mam nic wiecej do powiedzenia.

Chodziłam do doktora przez 6 lat. Jest fajnym, wesołym człowiekiem. Wiek jednak robi swoje... Trochę zrzędliwy, trochę marudny, trochę lekceważący. Odpowiada na pytania dość wyczerpująco, jednak w niektórych przypadkach się myli. Paciorkowca nawet nie próbowal mi wyleczyć.

Lekarz godny polecenia. chodziłam do Niego z pierwszą ciążą 7 lat temu,obecnie również powierzyłam siebie i moje dziecko Panu Doktorowi. Jestem bardzo zadowolona,wytłumaczy wszystko, nawet na USG mojemu synkowi cierpliwie odpowiada na dociekliwe jego pytania,

prowadzi obecnie moją ciąże,jest wesołym i bardzo uprzejmym lekarzem,potrafi sprawić że pacjentka nie czuje dyskomfortu i nie musi się bać,jestem z niego bardzo zadowolona :)

Pan doktor Waldemar Hahn jest bardzo dobrym profesjonalista. Odpowiedzial na wszystkie moje pytania i watpliwosci. Byl bardzo pomocny i sympatyczny. Od wielu lat jestem jego stala pacjentka.

Dobry lekarz. Aktualnie prowadzi moją ciążę, wizyty są umawiane na godzinę, oddzielnie wizyty usg. lekarz z humorem wytłumaczy co się zapytam lub jestem czegoś niepewna nie lubi spóźnialskich:) dobrze zorganizowany lekarz i bardzo uprzejmy:) Z tego co wiem w Mińsku przyjmuje tylko w Centrum na Spółdzielczej państwowo

Bardzo miły lekarz i kompetentny. Był zastępcą ordynatora w Wojewódzkim przed Sprawką ale względy zdrowotne nie pozwoliły mu kontynuować dalej pracy w szpitalu. Lekarz uprzejmy, dokładnie tłumaczy i odpowiada na wiele pytań. Poświęca dużo czasu pacjentce a przy tym bardzo wesoły z humorem. Obecnie przyjmuje w Centrum na ul. Kleeberga