lekarz Waldemar Herman

Endokrynolog, Internista

Pan doktor to cudowny, kompetentny lekarz. Bardzo uprzejmy, miły. Leczy kompleksowo. Proszę mu zaufać, a naprawdę wyleczy. Miałam bardzo trudny i rzadki przypadek choroby, w tej chwili nie biorę żadnych leków i czuję się bardzo dobrze. Gorąco polecam.

Za 200zł.dr nie wolno za dużo pytać,nie przeszkadzać w USG.Słuchać posłusznie,przytakiwać.Czułam się jak pod napięciem,ten styl bycia to norma ponoć=dziękuję.Pani prof za 150 zł była fajna,można rozmawiaći wszystko wytłumaczy..szkoda czasu i nerwów.

Jest moim endo od prawie 4 lat, ustabilizowal mi hashimoto. Zawsze kompleksowo podchodzi do tematu, ciagle sie doksztalca i opowiada mi o nowinkach dot. mojej choroby. Wytlumaczyl mi wszystko na jej temat, tlumaczy przebieg choroby i jej leczenia. Rzeczowy, konkretny, usmiechniety, mily. Faktycznie kolejki do niego sa dlugie, w dniu wizyty bywaja poslizgi i to dlugie, ale nie bez powodu - poswieca pacjentowi wiele uwagi i czasu.

Rzeczowy, konkretny, usmiechniety, mily.

Kompetentny lekarz i bardzo dobry,wrażliwy człowiek. Polecam

Kompetentny lekarz i bardzo dobry,wrażliwy człowiek. Polecam

próbuje coś tłumaczyć, leczenie - pomyłka totalna, no i ta pewnośc siebie..

próbuje coś tłumaczyć, leczenie - pomyłka totalna, no i ta pewnośc siebie..

lekarz naprawdę na poziomie, podpowie nie tylko w chorobie ze swojego zakresu ale również z innych, które dolegają pacjentowi, częstotliwośc kontroli też jest wydłużona, jeśli choroba przebiega "prawidłowo". W moim przypadku co 2 lata. szczerze polecam

Leczył`am sie u pana doktora jeszcze jak leczył w Nowej Soli w szpitalu. Bardzo dobry fachowiec,zawsze daje na kompleksowe badania, wywiad robi bardzo szczegółowo. Nie traktuje pacjenta przedmiotowo, zawsze uprzejmy i uśmiechnięty- konkretny. Stąd tez i moja ocena

Polecam tego lekarza. Bardzo interesuje się stanem zdrowia pacjenta. Kieruje na dodatkowe badania. Stara się leczyć kompleksowo. Niestety na wizytę trzeba jednak długo czekać (nawet kilka tygodni).

Bardzo szczerze polecam.Też mi znajoma poleciła a długo szukałam w lesznie, pan doktor naprawde jest miłym i uprzejmy dobrze wytłumaczy i nigdy niema złego humoru.A lecze się u niego dojśc długo

NA UMÓWIONĄ WIZYTĘ O KONKRETNEJ GODZINIE CZEKA SIĘ KILKA GODZIN DŁUŻEJ

NA UMÓWIONĄ WIZYTĘ O KONKRETNEJ GODZINIE CZEKA SIĘ KILKA GODZIN DŁUŻEJ