Waldemar Jacygrad

2,1
2,1
2,6
2,4

Nie polecam, po dwóch i pół miesiąca unieruchomienia nogi nie dostałam nawet skierowania na rehabilitację, muszę iść sobie prywatnie. Panu doktorów trzeba trafiać na humory.

Wiecie co ? Weźcie sie ogarnijcie.Z 5 lekarzy ktorzy wiedzieli o totalnie zwalonej operacji co poskutkowało inwalidztwem i kolejnymi operacjami ktore miałem i ktore bede mieć on jedyny miał odwagę to powiedzieć. Był na zastępstwie mojego znachora Piotra Góreckiego psełdo chirurga(omijajcie z daleka jak nie chcecie stracić wszystkiego co mieliście w życiu). A szpital praski jeszcze z tego sie rozliczy. Dużo zdrowia Panie doktorze.

Krzyczy, odmawia pomocy,zero empatii, ciągle zły humor. Prośby o zwolnienia,skierowania na rehabilitacje traktuje jako zamach na jego osobę. Arogancki!Nie slucha ludzi.jego zdaniem każdy jest zdrowy i tylko pacjent panikuje i kłamie.wypiera się tego co mówił na wcześniejszych wizytach.Radzę trzymac sie z dala osobom którw chcą faktycznie wrócić do zdrowia!!!!

Brak czasu i krótka wizyta? To problemy nfz, lekarz pracuje jak może. Bylam 1.5h przed swoją godzina i "grzecznie czekałam". Pomimo ogromnego tlumu ludzi opoznienie max.15 minut. Pan doktor przez te 1.5-2h non stop przyjmował, zero przerwy na wlasne potrzeby. Początkowe oschłe podejście to pewnie wynik masy pacjentów i taka taśmowa praca. Jednak Pan doktor świetnie się mną zajął. Poświęcil odpowiedni czas, zbadal, dal skierowanie na mri kolana. Rozumiem brak możliwości pomocy w kwestii mojego bólu kregoslupa i barku - na to nie mialam skierowania a to tylko wymogi nfz a nie lekarza! Radzę wszystkim krytykujacym podejść "po ludzku" do Pana doktora. Ja zdevydowanie polecam.

LEKARZ BEZ EMPATII .

LEKARZ BEZ EMPATII

Miałam wątpliwą przyjemność bycia na wizycie lekarskiej u tego Pana. Z automatu kazał zrobić prześwietlenie stawu biodrowego, zerknął na rtg i rzekł - "to kwalifikuje się do endoprotezy, ja nie będę nic pisał u nas terminy dwa lata, proszę sobie szukać coś szybciej." Na moje pytane jak długo pochodzę usłyszałam - "ból Pani nie pozwoli". I na tym skończyła się wizyta która trwała 5 minut. Zostałam z niczym

Byłam w przychodni przyszpitalnej Szpitala Praskiego. Lekarz z pozoru nie miły, lecz na samej wizycie był uprzejmy. Mógł bardziej wytłumaczyć postępowanie z nogą z którą mam podejrzenie naderwania więzadła bocznego. Zbadał czy nie ma wysięku do stawu. Dał skierowanie na USG stawu kolanowego i wniosek o dofinansowanie ortezy. Jestem zadowolona z wizyty. Sam klimat NFZ-u był nieprzyjemny i ta niepewność czy dostanę numerek.

Lekarz o dobrych kompetencjach tylko wtedy, gdy ma znanego pacjenta. Nie spotkałam się jeszcze z taką ignorancją. Nie może poświęcić 5 minut, bo chce być przed północą w domu. Pięlegniarka będąca w gabinecie otwarcie powiedziała, że należy leczyć się prywatnie, bo na NFZ nie ma zapisów do końca roku. Jestem świeżo po urazie, więc zależy mi na czasie i podjęciu natychmiastowego leczenia. Tak też mam napisane w skierowaniu od lekarza pierwszego kontaktu. Niestety na pytanie, co mam zrobić w przypadku kiedy nie ma szans na przyjęcie mnie, otrzymałam odpowiedź: "Nie jestem jedynym ortopedą ani w tym powiecie, ani w tym kraju."

Przychodnia Szpitala Praskiego: wizytę zaczęłam od tego, że mam skrzywienie w odcinku piersiowym na co Pan Doktor mi przerwał i powiedział, że na skierowaniu jest mowa o barku, wiec będziemy rozmawiać o barku, bo płacą mu tylko za to, co jest na skierowaniu. Cała wizyta trwała może 5 min, ale to ze względu na wypisywanie. W sumie wyszłam ze skierowaniem na fizykoterapie i receptą, ale tylko dlatego ze nie dałam się odprawić z niczym. Nie mam pojęcia co mi dolega, bo z Panem Doktorem nie można normalnie porozmawiać, nie zauważyłam chęci z jego strony do wyjaśnienia mi mojej dolegliwości. Nie polecam Pana Doktora.