lek. dent. Waldemar Jarosiewicz

Protetyk, Stomatolog

Super lekarz z tradycjami rodzinnymi w tym zawodzie, niezwykle kompetentny i doświadczony. Z usług dentystycznych Państwa Jarosiewiczów korzystam od dawna.

Lekarz bardzo komunikatywny z pozytywnym nastawianiem do pacjenta. Znalazł optymalne rozwiązanie, które w jasny sposób wyjaśnił. Byłam informowana o kolejnych etapach zabiegów stomatologicznych. Komfortowe warunki leczenia bez bólu. Wysokie kompetencje poparte doświadczeniem. Polecam.

Wspaniały lekarz, zna się na tym co robi. Polecam, chodze do niego z przyjemnościa

Bardzo dobry dentysta, doskonale zna się na tym co robi, miły i kompetentny. Polecam każdemu.