lekarz Waldemar Karpowicz

Chodziłam do dr Karpowicza w ciąży. Brak skierowań na podstawowe badania,wizyty nawet co 5 tygodni,-brak badań usg. Mily i sympatyczny lekarz,to mozna przyznac,jednakze nie polecam jako ginekologa prowadzacego.

Chodzę do Pana dr od prawie 5 lat. Jestem bardzo zadowolona. Chodziłam do Pana Karpowicza całą swoją ciążę, którą poprowadził. Kiedy pojawiły się kłopoty wiedział jakie leki należy podać, zawsze (nawet o późnych godzinach) służył swoją radą przez telefon. Nadal chodzę do Pana dr .Polecam

Wspanialy lekarz daje 10 punktow na 10 bez zarzutow...:)Jest moim lekarzem 30 lat i nie zamienie go na innego,korzystalam z pomocy innych lekarzy oczywiscie. I jestem calkowicie przekonana ze jest NAJLEPSZY!

Wspanialy lekarz daje 10 punktow na 10
I jestem calkowicie przekonana ze jest NAJLEPSZY!

BARDZO DOBRY GINEKOLOG SYMPAPTYCZNY I RZECZOWY

BARDZO DOBRY GINEKOLOG SYMPAPTYCZNY I RZECZOWY

Chodziłam...lata temu - wtedy do czasu był moim lekarzem, ktorego lubilam. Potem po niemalych problemach kobiecych przekonalam sie ze pan dr nie idzie na przód, stosuje stare metody, nie wdraża nowych, a to odbiło się na moim zdrowiu. Ale miły i na ulicy również wita, pamięta mnie mimo ze wiele lat minęło od tego jak do niego chodziłam.

polecam tego lekarza. wizyty są zdecydowanie tanie, za badanie z USG place 50zl. cala rodzina babek chodzi do niego. zawsze jest pomocny

Miałam tę nieprzyjemność ze ten pan był przy moim porodzie w szpitalu w nowogardzie. Był oschły i bardzo nie czuły. Z tego co sie zorientowałam to nie jest lubiany przez rodzące w Nowogardzie. Może prywatnie to co innego, ale przy kolejnym porodzie zdecydowanie tego Pana nie chce.

Byłam u tego pana,w przychodni był bardzo nie miły i zdecydowanie nie polecam innym.Moze jest mily jak sie idzie prywatnie.....

Od lat chodzę do tego lekarza. Jest miły , uprzejmy i wzbudza we mnie zaufanie. Poleciłabym innym pacjentkom

Od lat chodzę do tego lekarza. Jest miły , uprzejmy i wzbudza
we mnie zaufanie. Poleciłabym innym pacjentkom

Świetny lekarz, miły człowiek. Bardzo polecam.

Świetny lekarz, miły człowiek. Bardzo polecam.