lekarz Waldemar Korba

1,8
1,7
1,5
1,7

wioskowi znachorzy leczą lepjej niż dr.Korba nie ubliżając oczywiście wioskowym znachorom ,dla niego liczy się stan konta na koniec miesiąca a pacjent to sprawa drugorzędna

Notorycznie się spóźnia, bada pacjenta z odległości 2 metrów, nie wstając z za biurka, a mimo to jest tak zarobiony, że na wizytach w CM Medica pomaga mu pielęgniarka, Totalne dno!

polecam ponieważ miałam przyjemność poznać z innej strony i uważam że jest to lekarz godny polecenia sprawdź sam.

opracje haluxa jaką wykonywał dr.?Korba nie życzyłabym najgorszemu wrogowi.minęło kilka lat od tego dnia 'a ja przeszłam kilka zabiegów przez brak komptencji pana dr.noga po operacji wyglądała GORZEJ niż przed.Halux powiększył się znacznie.NIE wspominając p.anastzjolog'która robiła blokade wkuwając się do krgosłupa 4 razy gdzie nie zadziałala.DR.bz sprawdzenia mojgo czucia rozpoczął operacje.Odradzam z całego serca.

Z dr Korbą miałam doczynienia w jego prywatnym gabinecie. Jestem po 5 operacjach kolana, żyję w ciągłym bólu, a Pan Doktor leczyl mnie z początku Voltarenem, gdyz uważał, że ta maśc mnie wręcz uzdrowi, zresztą jestem młodą osobą więc nie mogę mieć aż takich dolegliwości bólowych. Kiedy ból był już nie do zniesienia, taki że nie byłam w stanie juz pracować stwierdził, że może najwyższa pora na zrobienie usg. zdecydowanie odradzam tego lekarza.

Pracuje jak na taśmie, nie przejmuje się pacjentem, trzeba się wszystkiego dopytywać i wyciągać (np. lekarstwa na blizny). Pracuje - nie chcem, ale muszem.