lekarz Waldemar Kosiba

WITAM. DO DR.KOSIBY TRAFIŁAM PRZYPADKIEM GDYŻ BYŁ W MOJEJ PRZYCHODNI ,DODATKOWYM LEKARZEM .NA POCZĄTKU SCEPTYCZNIE NASTAWIONA ,BO NIE LUBIĘ ZMIENIAĆ LEKARZY .PO WIZYCIE SZYBKO JEDNAK ZMIENIŁAM ZDANIE.PAN DOKTOR MIŁY ,SYMPATYCZNY,DOSKONALE ZNAJĄCY SIĘ NA SWOJEJ PRACY.UMIEJĘTNOŚĆ WYSŁUCHANIA PACJENTA .BARDZO DOBRZE POSTAWIONA DIAGNOZA I MIMO TO ŻE BYŁAM JUZ POD OPIEKĄ SPECJALISTY PAN DOK.BYŁ DALEJ ZAINTERESOWANY POSTĘPAMI MOJEGO LECZENIA.NIESTETY PAN DOK.ODSZEDŁ Z MOJEJ PRZYCHODNI.FAKT ŻE BYŁO TO KILKA LAT TEMU,ALE OD TEGO CZASU NIE TRAFIŁAM NA TAK GODNEGO POLECENIA FACHOWCA.TERAZ ZNOWU W MOJEJ PRZYCHODNI LEKARZE ZMIENIAJĄ SIĘ BARDZO CZĘSTO I ZA KAŻDYM ...

WITAM.
DO DR.KOSIBY TRAFIŁAM PRZYPADKIEM GDYŻ BYŁ W MOJEJ PRZYCHODNI ,DODATKOWYM LEKARZEM .NA POCZĄTKU SCEPTYCZNIE NASTAWIONA ,BO NIE LUBIĘ ZMIENIAĆ LEKARZY .PO WIZYCIE SZYBKO JEDNAK ZMIENIŁAM ZDANIE.PAN DOKTOR MIŁY ,SYMPATYCZNY,DOSKONALE ZNAJĄCY SIĘ NA SWOJEJ PRACY.UMIEJĘTNOŚĆ WYSŁUCHANIA PACJENTA .BARDZO DOBRZE POSTAWIONA DIAGNOZA I MIMO TO ŻE BYŁAM JUZ POD OPIEKĄ SPECJALISTY PAN DOK.BYŁ DALEJ ZAINTERESOWANY POSTĘPAMI MOJEGO LECZENIA.NIESTETY PAN DOK.ODSZEDŁ Z MOJEJ PRZYCHODNI.FAKT ŻE BYŁO TO KILKA LAT TEMU,ALE OD TEGO CZASU NIE TRAFIŁAM NA TAK GODNEGO POLECENIA FACHOWCA.TERAZ ZNOWU W MOJEJ PRZYCHODNI LEKARZE ZMIENIAJĄ SIĘ BARDZO CZĘSTO I ZA KAŻDYM RAZEM TRAFIAM NA INNEGO LEKARZA.MAM PYTANIE CZY PAN DOK. PRZYJMUJE GDZIEŚ W PRZYCHODNI NA NFZ.
KATARZYNA

Żadnej opinii? świadczy o tym, że ten portal jest do bani. Dr Kosiba lekarz, który zawsze ma czas dla swoich pacjentów i ich rodzin. Kulturą osobistą przewyższa swoich kolegów po fachu. Tacy lekarze-ludzie w dzisiejszych czasach to rzadkość. Zawsze miły i uprzejmy a w tym wszystkim kompetentny i bardzo pomocny z wiedzą i doświadczeniem.

Żadnej opinii? świadczy o tym, że ten portal jest do bani.