prof. dr hab. n. med. Waldemar Koszewski

Neurochirurg

żeby być dobrym lekarzem nie wystarczy być bardzo dobrym specjalistą ,jeszcze trzeba być dobrym człowiekiem.lekarz powinien leczyc wszystkich a nie tylko tych co maja pieniądze.

Wspaniały specjalista. Polecam wszystkim z poważnymi problemami neurochirurgicznymi.

Lekarz o ogromnej wiedzy i umiejętnościach. Polecam wszystkich, którzy już zwątpili że można im pomóc.

Lekarz o ogromnej wiedzy i umiejętnościach.
Polecam wszystkich, którzy już zwątpili że można im pomóc.

witam czy ktos pomoże i poda numer badz jakis kontakt z Profesorem bardzo pilne prosze

Bardzo solidny i uczciwy lekarz. Traktuje pacjenta jak człowieka, to mało spotykane w tych czasach. Podpisuję się pod jego umiejętnościami obiema rękami. Potrafi pomóc gdy inni się poddają.

Nigdy nie spotkałam wspanialszego lekarza i człowieka.

Nigdy nie spotkałam wspanialszego lekarza i człowieka.

Niby profesor, a jednak człowiek. Bardzo miły i uprzejmy, troskliwie podchodzi do pacjenta. Poświęca mu dużo czasu. Każdy czuje się traktowany indywidualnie. Świetny specjalista, bardzo dobrze i skutecznie leczy. Gdyby wszyscy byli jak on, to polska służba zdrowia była by na medal.