lekarz Waldemar Kwiatkowski

Psychiatra

Lekarz bagatelizuje stan pacjentów. Rozmowa z nim była jak rozmowa z wujkiem Januszem, który nie przyjmuje do wiadomości, że jest coś takiego jak depresja. Nie słucha, przypisuje tylko leki. Najgorszy lekarz prywatny u którego byłem.

Podpisuje sie pod komplementami, jest wspaniały, szkoda że nie przyjmuje krytycznych uwag o swoich kolegach i koleżankach po fachu, mają mu czego zazdrościć. Zawsze wtedy milczy jak sie kogos krytykuje ale go rozumiem, inaczej mu nie wypada. Brawo, gratulacje Panie Doktorze, jest pan wielki.

Miły, delikatny, bardzo inteligentny, sympatyczny, ale poważny. Bardzo pomógł, już chcę dalej żyć bo mam ważny cel i wiedzie mi się dobrze, wierzę w siebie od nowa. Leki czasem biorę a czasem już nie, wiadomo życie jest brutalne, ale radzę sobie. Wspominam dzień pierwszej wizyty, kiedy moje życie moglo sie zakończyć samobójstwem, ale dzięki niemu tak sie nie stalo. Każdemu go polecam.

Nie che sie wychodzić z gabinetu, rozmawiasz jak z kolegą ale trzyma odpowiedni dystans, bardzo bardzo kulturalny, współczujący i rozumiejący, zadaje wiele ważnych pytań, często coś uświadomić potrafi pacjentowi, z czego może sobie nie zdawal sprawy. Bardzo skuteczny, polecam wszystkim!

Udzielil ratunku, myśli o skończeniu ze soba odeszły daleko, zyję i odnosze sukcesy. A pomoc była w ostatniej chwili i taka na szeroką skalę i na długo. To dobry czlowiek i dobry lekarz, tylko może sprawiać wrażenie takiego troche na dystans. To się zmienia kiedy dobrze pozna pacjenta, ale jest to też oznaka kultury i

Jak byśmy mieli takich lekarzy jak on....ale to tylko nierealne marzenie. Od niego wychodzi sie na skrzydłach i jak się zyć nie chcialo tak się chce.

To wzór lekarza. Jego dyskrecja, kompleksowość podejścia, skuteczność udzielonej pomocy itd...itd. na ocene celującą. No może poswięcony czas nie zawsze jest tak długi jak by sie chcialo, ale trzeba zrozumieć, ma innych pacjentów w kolejce. Super lakarz!

super dyskrecja, skuteczność, zrozumienie pacjenta jeśli ten szczerze opowie o sobie i poprosi o pomoc, kultura, uprzejmośc na najwyzszą ocenę, uratował mnie

sam potrzebuje psychiatry ........................................................................................................................................

zimny i bez zrozumienia. Byle odpękać to co musi. Nie widzi ludzkiej strony problemu, w wydawanych opiniach potrafi dodawac to co nie miało miejsca, z własnej inicjatywy. Nie polecam