lekarz Waldemar Lipiec

ZEGNAJ KOCHANY DOKTORZE . DO ZOBACZENIA .ODPOCZYWAJ W POKOJU.

ZEGNAJ KOCHANY DOKTORZE . DO ZOBACZENIA .ODPOCZYWAJ W POKOJU.

byłam dziś na pana pogrzebie!!!!!nie wyobrażałam sobie że może mnie dziś tam nie byc!!!!nie ma takiego drugiego lekarza jak pan nikt nie dorówna pana profesjonalizmowi uprzejmności i życzliwości spoczywaj w pokoju do zobaczenia kiedyś tam

Właśnie dowiedziałam się, że już więcej Pana Doktora w gabinecie nie odwiedzę. Przez 3 lata dojeżdżałam do niego na wizyty ponad 60km. Jeździłam, bo było warto - wspaniały, profesjonalny lekarz, niezwykły, miły człowiek. Ogromnie współczuję rodzinie, pacjentkom, które traktowały go jak swojego przyjaciela i obawiam się, że nie znajdę lekarza, który mu dorówna. Zawiesił poprzeczkę niezwykle wysoko. Dziękuję Panie Doktorze za wszystko.

prawdziwy lekarz z powołania! nie tylko wspaniały lekarz ale także bardzo dobry człowiek! dzięki niemu tulę teraz w swoich ramionach największy skarb w moim życiu! wszyscy lekarze nie dawali nam szans na zajście w ciąże dopiero po długotrwałym leczeniu, a pan doktor lipiec kazał nam wierzyć że będzie dobrze - i jest, ale nie zdążyliśmy mu razem z mężem podziękować!!!!!wielki zal i smutek !!

Kompetentny lekarz, pomocny, tylko żal, bardzo żal, niech spoczywa w spokoju

Kompetentny lekarz, pomocny, tylko żal, bardzo żal, niech spoczywa w spokoju

Panie Doktorze - niestety nie mogę już tego powiedzieć Panu osobiście, ale wierze, że Pan widzi to co piszę. Przeprowadził mnie Pan przez najważniejsze okresy w moim życiu intymnym, począwszy od dojrzewania, poprzez problemy młodej, niedoświadczonej kobietki która do Pana przychodziła z różnymi problemami, które dla Pana zawsze były ważne i godne uwagi i cierpliwego tłumaczenia mi niektórych spraw, kończąc na moim staraniu się o dziecko....i niestety już tej sprawy nie udało nam się wspólnie dokończyć. Dziękuję Panu za wszystko, za dobre serce, ten nieustający uśmiech nawet o 1 w nocy w gabinecie, za dbanie o mnie i niedopuszczanie się nieuzasadnionych w danym momencie kroków - jestem Panu za to ogromnie wdzięczna. Zawsze wszystkim powtarzałam że mam niesamowite szczęście, że znam doktora Lipca, bo wiem że jeśli chodzi o sprawy kobiece, to jestem objęta profesjonalna opieką. Miałam do Pana bezgraniczne zaufanie. Nie zdążyłam tylko Panu przekazać, że ja tez już dojrzałam do decyzji o której rozmawialiśmy na ostatniej wizycie. Dokończę to tak jak Pan mi sugerował i wierze, że będzie Pan nade mną czuwał. Dziękuję Panie Doktorze.

Szok!!!! dowiedziałam się o śmierci doktora Lipca :( wspaniały, troskliwy ,,normalny''człowiek- co ostatnio rzadko sie zdarza u lekarzy. Zajął się mna bardzo troskliwie i zrobił cesarskie cięcie, gdzie zdrowo przyszły na swiat moje bliżniaki. Własnie wybierałam sie do niego na kontrolna wizytę.... Niech inni lekarze biorą z niego przykład , gdzie swoja prace traktował jak prawdziwe powołanie a nie tylko zdobywanie pieniędzy. Przyjeżdżałam do niego kilkadziesiat kilometrów bo warto było. Doktorze ...zawsze z uśmiechem przyjmowałeś swoje pacjentki ;( i jasno tłumaczyłeś schorzenie. Potrafiłes rozładować napięcie i skrępowanie. Bardzo nam będzie Ciebie brakowało. DO zobaczenia po tamtej stronie [*]spoczywaj w pokoju... wdzięczna pacjentka

Pan doktor zmarł wczoraj po cięzekiej chorobie:( pokój jego duszy. Wspaniały lekarz:(

Pan doktor zmarł wczoraj po cięzekiej chorobie:( pokój jego duszy.
Wspaniały lekarz:(

MIAŁAM PROBLEMY Z ZAJŚCIEM W CIĄŻE.BYŁAM U INNEGO LEKARZA,KTÓRY NIEZLECAJĄC ŻADNYCH BADAŃ PRZEPISAŁ- TABLETKI HOMEOPATYCZNE.MIAŁAM CZEKAĆ NA CUD.NA SZCZĘŚCIE KOLEŻANKA POLECIŁA MI PANA DOKTORA LIPCA.ZOSTAŁAM KOMPLEKSOWO PRZEBADANA.PROBLEM ZOSTAŁ WYKRYTY-ZABURZENIA HORMONALNE PO DŁUGOLETNIM ZAŻYWANIU TABLETEK ANTY.WYLECZONY.PAN DOKTOR ZE SZCZEGÓŁAMI TŁUMACZYŁ MI JAK PRZEBIEGA TERAPIA.PRZYBYŁ RÓWNIEŻ NA NIEZAPLANOWANE CESARSKIE CIĘCIE-GDYBY NIE ON PEWNIE DALEJ CZEKAŁBYM NA CUD!!!POLECAM

jestem w pelni zadowolona i zawsze tam wroce

jestem w pelni zadowolona i zawsze tam wroce