dr n. med. Waldemar Maj

Normalny,poważny kompetentny lekarz z praktyką.Polecam iżyczę Panu Doktorowi kulturalniejszych pacjentek

Nie polecam. Lekarz nie uwierzył mi w nic co mówiłam, zbagatelizował przypuszczenia innych lekarzy. Nie podszedl indywidualnie do mojego przypadku i bezpodstawnie wystawił błędną diagnozę. Z gabinetu wyszłam ze łzami w oczach, nawet nie bylam w stanie odpowiedzieć na to co mi mówił. Stwierdził że badania mam wykonywać tylko w placówce lux med bo tylko wtedy on ma do nich wgląd. Szczerze odradzam kobietom z poważnymi problemami...

Nie zgodzę się z złymi opiniami na temat pana doktora. Byłam u pana doktora z dość poważnym problemem, gdzie innych kilku lekarzy zbagatelizowało go, pan doktor zbadał mnie , zrobił bardzo dokładny wywiad oraz przepisał szereg badań i leków. Moim zdaniem bardzo dobry specjalista i przede wszystkim, taki który przekazuje najpotrzebniejsze informacje . Rzeczywiście pan doktor się nie cacka z niektórymi rzeczami i powie je prosto z mostu. Ale to o to chodzi. Nie mają nas głaskać i przymilać się a leczyć. Bardzo polecam !

Nie zgodzę się z złymi opiniami na temat pana doktora.

Dziś byłam na wizycie i Pana doktora w placówce Lux Med. Bardzo miły i kompetentny lekarz. Wykonał badanie i udzielił rzeczowych odpowiedzi. Był miły i uprzejmy. Polecam.

Odradzam, a pozytywne oceny chyba wydają członkowie rodziny tego Pana. Nigdy nie spotkałam takiego prostaka na tak odpowiedzialnym stanowisku. Jego poziom kultury, obycia i co za tym pewnie idzie wiedzy jest na poziome robola-pijaka.

Co wy opowiadacie za głupoty!!!! Ja można oczerniać tak dobrego lekarza!!!Dobrze że się nie sugerowałam negatywnymi opiniami bo bym wyszła ale chyba na cmentarz.Najlepszy lekarz jakiego spotkałam.Może i się nie uśmiecha ale ma leczyć a nie urządzać pogawędki!!!! Jako jedyny fachowe i dokładnie podszedł do mojego problemu i jako jedyny mi pomógł.Nie wiem czemu piszecie tak krzywdzące opinie o panu doktorze.Byłam państwowo w szpitalu na Józefowie i zostałam potraktowana tak samo dobrze jakbym poszła prywatnie a byłam kilkakrotnie prywatnie u innych lekarzy i byli bezczelni. A pan doktor Maj?? Jako jedyny podszedł poważnie do Mojego problemu.Zastanówcie się zanim napiszecie jakąś ocenę.Najlepiej jest samemu ocenić na wizycie.Ja jak najbardziej polecam pana doktora.

Lekarz dobry, miły, konkretny, delikatny -na pewno bym go poleciła znajomym .

Lekarz dobry, miły, konkretny, delikatny -na pewno bym go poleciła znajomym .

cham,gbur!!!!!!!!!!!nie polecam go nawet wrogowi

cham,gbur!!!!!!!!!!!nie polecam go nawet wrogowi