Skorzystaliśmy z usług dr jako pediatry ponieważ pediatrzy w rejonowych poradniach mają problem z podjęciem decyzji czy i kiedy a nawet w jaki sposób zmienić mleko dziecku. Pan dr ciepły, miły, uprzejmy, wytłumaczy na spokojnie, zaleci badania, poświęci tyle czasu ile jest potrzeba dziecku a tym bardziej rodzicom, na telefon można zawsze z nim porozmawiać i poradzić się. Polecam w 100%

Ocena mogłaby być dokładniejsza (być może wyższa?), gdyby wizyta miała poważniejszy, a nie kontrolny charakter. Po jednorazowej wizycie podejście do pacjenta oceniam na 5, a fachowości po prostu nie jestem w stanie określić. Bezproblemowy kontakt telefoniczny, miłe przyjęcie, bardzo dobre podejście do trzylatka, lekarz stara się nawiązać dobry kontakt z pacjentem i rodzicem.

Miałam olbrzymi problem z trzylatkiem, który wypróżniał się raz na 8 dni w wielkich bólach i z płaczem. Doktor bezbłędnie zdiagnozował przyczynę takiego stanu jako efekt pampersów. Minęło pół roku a syn codziennie robi kupę z uśmiechem na ustach. Po raz pierwszy udało mi się trafić na specjalistę który tak trafnie poradził sobie z problemem. Gorąco polecam.

bardzo dobry lekarz. Trafne diagnozy. Zawsze pod telefonem. Wizyta w tym samym dniu.

najlepszy lekarz jakiego znam, leczył mnie od niemowlaka i zawsze mogę liczyć na jego pomoc:)

Fantastyczny człowiek, bardzo miły, świetne podejście do dzieci, ale również do rodziców. Wizyta zazwyczaj tego samego dnia co telefon (który zawsze odbiera!). Wizyty punktualne.