lekarz Waldemar Milewski

Не рекомендую врача-гинеколога Waldemar Milewski 114каб., встала на учёт до врача вести беременность, врач назначил пренатальное бадание (УЗИ и кровь) анализ на дауна у ребёнка, дал нам адрес госпиталя в Олеснице, мы поехали, оказалось что там нужно направление, иначе анализ будет стоить 2300 злотых, у молодой семьи приехавших из Украины попросту нет таких денег, мы приехали попросили направление от врача чтобы сделать анализ бесплатно, на что врач посмеялся и сказал «не делают в Польше бесплатно такие анализы, едьте и платите», в клинике где берут этот анализ сказали, что с направлением от врача сделают бесплатно без проблем, врач только посмеялся, обвинил в том что мы наглые и хотим нахаляву этот анализ, при этом выгнал меня из кабинета со словами «выйдете и закройте дверь», одним словом у человека на уме деньги впервую очередь, а не человеческий фактор, ведь он за это получает свой процент, одним словом НЕ РЕКОМЕНДУЮ никому этого врача.

Nie polecam gabinetu ginekologa Waldemara Milewskiego 114, zarejestrowałem się u lekarza na przeprowadzenie ciąży, lekarz przepisał badanie prenatalne (USG i krew), podał nam adres kliniki w Oleśnicy, pojechaliśmy, okazało się, że potrzebujemy skierowania, bo inaczej analiza będzie kosztować 2300 zł, młoda rodzina, która przyjechała z Ukrainy po prostu nie ma takich pieniędzy, przyjechaliśmy i poprosiliśmy o skierowanie od lekarza do wykonania analizy za darmo, na co lekarz zaśmiał się i powiedział „nie robią takich badań w Polsce za darmo, jedź i zapłać”, w klinice, w której biorą tę analizę, powiedzieli, że ze skierowaniem od lekarza zrobią to za darmo bez problemów, lekarz tylko się śmiał, oskarżał nas o arogancję i chce tę analizę za darmo, jednocześnie wyrzucając mnie z biuro ze słowami „wyjdź i zamknij drzwi”, jednym słowem człowiek ma na myśli przede wszystkim pieniądze, a nie czynnik ludzki, bo dostaje za to swój procent, jednym słowem JA NIE POLECAM tego lekarza nikomu.

Pan doktor permanentnie spóźnia się, jest opryskliwy i nieprzejmy. Mam wrażenie, że mie chce mu się nawet badać... Nigdy więcej nie pójdę do tego lekarza. Na szczęście tacy lekarze to już teraz rzadkość.