lekarz Waldemar Rybus

Homeopata

Trafiłam do Pana doktora z problemem kręgosłupa lędźwiowego. Zanim Pan doktor mnie obejrzał opowiedział mi o złej diecie, chorobach skórnych, chorobach widocznych na językach innych pacjentów (nieadekwatnych do mojego przypadku). Zapoznał się z wynikami badań, nie mogę zaprzeczyć, jednakże przy oglądaniu kręgosłupa Pan doktor zdecydował się go "przestawić". Nie zdołałam pójść na wizytę kontrolną, gdyż całkowicie mnie rozłożyło po owym nastawianiu i przez dwa tygodnie nie byłam w stanie o własnych siłach wstać z łóżka. Dopiero opieka innego lekarza neurologa i leki przez niego przepisane pozwalają mi powoli stanąć na nogi.

Ogólnie nie polecam tego specjalisty.

Lekarz godny polecenia. Zna się chyba na wszystkim. Byłam u niego z problemami żołądkowymi, z gardłem i z kręgosłupem. Na wszystkie dolegliwości mi pomógł.

Sympatyczny człowiek i kompetentny lekarz /szczególnie polecam masaż kręgosłupa/.Z pełnym zaufaniem korzystam wraz z rodziną z pomocy lekarza od przeszło 20 lat .

Bardzo wspaniały lekarz! I będę go polecać każdemu mojemu znajomemu ,który cierpi na bóle kręgosłupa. Pierwszy raz trafiłam do doktora chyba z 10 lat temu z bardzo silna rwą kulszową i po 2 zabiegach jakby ręką odjął . Zapisał mi wtedy jakieś globulki homeopatyczne, które stosowałam kilka tygodni i ból nie wrócił . Natomiast teraz obecnie znowu musiałam odwiedzić doktora, i znowu jestem mile zaskoczona bo ból ustępuje i o to właśnie chodzi . Na prawdę lekarz godny polecenia . Najgorsze jak doktor przestanie już przyjmować to gdzie ja pojadę po ratunek ? Pozdrawiam Panie doktorze. EMILIA

Doskonały diagnosta i analityk wszelkich badań medycznych. Pacjenta traktuje z wielką uwagą i cierpliwością - kompleksowo. Docieka przyczyny choroby i trafnie stawia diagnozę. Wyleczył alergię i notorycznie powracające zapalenie zatok mojego dziecka. Posiada gruntowną wiedzę z dziedziny medycyny, także tej niekonwencjonalnej. Wszystkim, którzy cierpią z powodu dolegliwości układu kostnego (np. bóle kręgosłupa, bioder, stóp itp.), radzę udać się do doktora Rybusa. Być może unikniecie Państwo poważnych operacji.

Wciąż poszukujesz "Homeopata Gdańsk"?

Przychodnia Urologii i Dermato-Wenerologii Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdańsku
ulica Wajdeloty 12
80-437 Gdańsk