dr hab. n. med. Waldemar Skawiński

Nie polecam. Chore dziecko z goraczka lekarz ocenił na wirusowke. Na badaniu zagladal w uszy nos gardlo wiec wydawało mi sie ze badanie wykonane jest dobrze. Po niecałych dwoch dniach stan dziecka sie znacznie pogorszył z wieksza temperatura. Wiec znow udaliśmy się do lekarza i znow wtrafilismy na tego samego doktora. Lekarz po zmierzeniu temperatury ocenił ze wcale jej nie ma. Ocenil stan dziecka na dobry i jak cytuje ze dziecku nic nie dolega. Od razu pojechaliśmy do innego szpitala bo ewidentnie dziecku cos dolegało. W innym szpitalu okazalo sie ze dziecko jednak ma wysoka goraczke i ostre ropne zapalenie ucha środkowego!

Wspaniały lekarz i człowiek. Spokojny, uśmiechnięty a przede wszystkim bardzo kompetentny. Mam do niego pełne zaufanie. Leczymy się od prawie 8 lat. Pan Doktor pomógł nam w nawracających infekcjach dróg moczowych, udało nam się uciec przed astmą. Dzieci go uwielbiają, niech chcą chodzić do innego lekarza. Przy każdej wizycie obdarowują Pana Doktora rysunkami. Mówią, że to ich ulubiony Pan Doktor :) Gorąco polecam.

Nie polecam!!! Lekarz za słabo się zna na lekach i 6-letniemu dziecku wypisał leki odpowiedni dzieciom powyżej 12 roku życia! A na dodatek te leki są dla ciężko chorych (zapalenie mózgu i coś takiego), a nie dla zwykłego przeziębienia. Niestety, kierownictwo Medrun nie bierze na siebie odpowiedzialności za zatrudnionych lekarzy. Nawet nikt nie przeprosił za jego działania (już nie wspominam żeby zwrócili kasę za wizytę i leki). Odradzam i klinikę i tego lekarza.

Przesympatyczny barodzo spokojmy i zrównoważony złoty człowiek. Pan doktor prowadzi moje dziecko od 2 lat. Dziecko za każdym razem badane jest kompleksowo. Pan doktor nie tylko rozwiązuje bieżące problemy ale równiez ustala leczenie, badania na najbliższe 3 miesiące. Zdążyliśmy RAZEM przed astmą.Gorąco polecam

Świetny lekarz. Wykrył u mnie alergię oraz wadę serca.

Świetny lekarz. Wykrył u mnie alergię oraz wadę serca.