dr Waldemar Wojnicz

Psychoterapeuta

Dr Wojnicz pomógł mi kolejny raz. Jeśli spodziewasz się gotowego rozwiązania nie jest to lekarz dla Ciebie. Jeśli masz zamiar włożyć odrobinę wysiłku w pomoc samemu sobie polecam w 100 %.

Jestem jego pacjentką od trzech lat z przerwami. Zdecydowanie polecam. Nie jest to psychoterapeuta dla ludzi, którzy oczekują głaskania po głowie i ocierania łez. Stawia mocno i szybko na nogi. Pomaga tylko na tyle na ile mu pozwolisz wykorzystując Twój własny potencjał. Tak naprawdę to odkrywa w Tobie pokłady, dzięki którym pomagasz sobie sam. Jeśli ktoś oczekuję magicznej różdżki i efektów od razu bez włożenia własnego wysiłku i chęci - nie uda się, jak we wszystkich innych życiowych sytuacjach - nic nie dzieję się samo. Polecam, polecam, polecam!

Myślę, że ma sporą wiedzę i doświadczenie, pierwsze wrażenie dobre.Zaproponowane leki skuteczne.Zainteresowanie pacjentem do czasu, gdy skłonny jest do kolejnych wizyt.

nie zadziałała na mnie ani metoda NLP, ani wiele innych zabiegów coachingowych. Lekarz ma wszechstronną wiedzę, przekonująco przedstawia w.w.metody, jednak w moim przypadku po "pierwszym zauroczeniu" nimi, czar szybko pryska i jest się w punkcie wyjścia, w dodatku uboższym o kilkaset zł. Nawet ostrzegam, bo może takie "leczenie"stanowić zagrożenie dla psychiki/zagrożenie duchowe.

Dr Wojnicz trafnie zdiagnozował i pomaga mi pozbyć się problemów związanych z nerwicą. Dzięki jego ogòlnej wiedzy medycznej i innym posiadanym specjalizacjom kompleksowo pomaga mi z symptomami fundowanymi mi rownież przez ciało. Jestem bardzo zadowolona z opieki. Polecam tego lekarza.

Nie wiem jak to zrobił, ale pomógł mi sie uwolnić od problemu z którym walczyłam od wielu lat. Mogę zdecydowanie polecić

Zdecydowanie odradzam,byłem na kilku wizytach i już po pierwszym razie można zauważyć, że ten Pan nastawiony jest tylko na zysk w postaci finansowej.