lekarz Waldemar Wolski

Jako pacjentka doktora Wolskiego jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej, zawsze jak trzeba kieruje do specjalistów, skutecznie leczy . Nigdy nie spotkałam sie z odmową przyjęcia .Cierpliwy i bardzo miły lekarz .Naprawde polecam

W sytuacji trudnej, a nawet konfliktowej, życzliwie wytłumaczył o co chodzi i wspólnie mogliśmy poszukać właściwego rozwiązania. Udzielił mi skutecznej pomocy zupełnie bezinteresownie pomimo nie najlepszego początku wizyty z mojej strony.

krótko: życzliwość i fachowość - polecam!

krótko: życzliwość i fachowość - polecam!

Pomimo bardzo licznych zgłoszeń pacjentów miał czas na wysłuchanie moich nietypowych dolegliwości i życzliwie potraktował moje prośby. Już po drugiej wizycie postawił dobrą diagnozę i zapisał skuteczne leczenie. Dziękuję i polecam tego lekarza.

Już po drugiej wizycie postawił dobrą diagnozę i zapisał skuteczne leczenie.
Dziękuję i polecam tego lekarza.

pełna kultura, rzeczowy, życzliwy i cierpliwy, godny zaufania fachowiec - polecam

lekarz fenomen na podstawie zdjęcia diagnozuje nowotwór złosliwy na odchodne zyczy powodzenia nie ma mozliwosci odzyskania swouch dokumentów o chorobie on twierdzi że są jego zdecydowanie odradzam u niego wizytę

Mam dla niego tylko jedno określenie: konował!!!

Mam dla niego tylko jedno określenie: konował!!!

Kompetentny i miły lekarz. U wielu lekarzy szukałam diagnozy, ale bezskutecznie. Pan Wolski po badaniu i po wynikach bez problemu zdiagnozował i przepisał właściwe leki. Tydzień leczenia i jak ręką odjął. Teraz już tylko dwie kolejne kontrole i spokojnie mogę myśleć o wakacjach:) Dziękuję.

Za każdym razem, bez względu na dolegliwości miałem przypisywane 2 rodzaje leków (z racji kryptorelkamy nie podam nazwy) zostałem doprowadzony do stanu wycieńczenia organizmu, przez co trafiłem do szpitala w Świebodzinie- o zgrozo!! pomijając beznadziejną obsługe szpitala, wrednych lekarzy, bród i smród po raz kolejny trafiłem do dr Wolskiego i to był mój ostatni raz...Nie polecam, naprawdę nie polecam, w chwili obecnej leczę się u prawdziwego internisty, co prawda leczenie trwa juz 7 miesiecy ale poprawa jest zdecydowanie satysfakcjonująca. Dr Wolski lekarz nie z powołania to nie lekarz!!!!