lekarz Waldemar Wroński

Alergolog, Pediatra

Wspaniały człowiek. Profesjonalizm zawodowy. Przyjaciel dzieci i rodziców. Brak słów aby opisać tego LEKARZA. Był lekarzem z powołania nie karierowiczem dążącym do pieniędzy.. Jak się dowiedziałam o Jego śmierci, nie mogę sobie poradzić. Bardzo żałuję, że nie ma Go już wśród nas. Wyrazy współczucia dla Rodziny.

nie polecam tego lekarza roznie bierze za wizyty prywatne nie leczy tylko przepisuje leki bardzo drogie wykorzystuje swoje nazwisko nie polecam

Trafiłam z synem do pana doktora z polecenia innej osoby, która u niego leczy swoje dziecko. Po trzech wizytach zrezygnowałam, bo Pan doktor wynajdował dziecku inne choroby zamiast skupić się na faktycznych dolegliwościach. Kazał przez niedopuszczalnie długi okres przyjmować leki (na marginesie mówiąc bardzo drogie leki). Do tego notorycznie spóźniał się na swoje dyżury na WAMie nawet o kilka godzin i przyjmował bez kolejki, w godzinach pracy przychodni swoich prywatnych pacjentów. Szary człowiek spędzał więc tam czekając na wizytę cały dzień. Nie polecam!!!

bardzo kompetentna osoba,to czy jest uprzejmy czy nie pozostawiam do oceny każdego pacjenta indywidualnie.Szczerze polecam tego lekaza

Leczę wnuczka już 10 lat , jestem bardzo zadowolona z kompetencji uprzejmości dobrze ze trafiłam do tak dobrego lekarza nie wyobrażam sobie teraz zamianę na innego .Życzę mu tylko dobrego zdrowia żeby jak najdłużej mógł przyjmować swoich małych i dużych pacjentów , aż przyjemnie chodzić na wizytę do takiego lekarza.

Owy lekarz zdiagnozował chorobę ale nie dobrze dobrał leki. Mam astmę oskrzelową. Podawał mi sterydy z czego przy ataku astmy dostawałam powyżej 4000 mg leku. Steryd dostałam w dawce nieodpowiedniej do wieku i potrzeb.

Niestety nie miałam okazji skorzystać z wiedzy tego, jak go określił poprzednik "jednego z najlepszych alergologów w kraju" gdyż Pan dr Wroński podczas rozmowy telefonicznej, w czasie której próbowałam umówić dziecko na wizytę, był tak nieuprzejmy, że wolałam nie narażać mojego dziecka na spotkanie z takim człowiekiem i zrezygnowałam z wizyty u tego Pana.

Wspaniały lekarz, jeden z najlepszych w kraju alergologów, leczę się u dr. Wrońskiego od około 14-stu lat, myśle ze gdybym do niego nie trafił te parenaście lat temu, teraz cierpiał bym na zaawansowaną astme, nie znam osoby która by nie była zadowolona z leczenia u dr. Wrońskiego, gorąco polecam!!!