prof. dr hab. Walenty Nyka

Neurolog

Przemiły lekarz! Szybko mnie zdiagnozował (poprzedni lekarz do dziś nie wie co mi było)... Fachowość, kompetencja, doświadczenie i uśmiech:) Polecam!

Do Pana Doktora napisałam maila pełna obaw i niepokoju przed trudną operacją neurochirurgiczną usunięcia nerwiakowłokniaków u syna. Zadzwonił, długo ze mną rozmawiał - dał mi wsparcie. Jestem wdzięczna, że Pan Doktor poświęcił czas nie " swojemu" pacjentowi, gdy tylko przeczytał mail. Bardzo miło, że są tacy empatyczni lekarze. I tacy wspaniali fachowcy ze Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku, którzy potrafili pomóc mojemu dziecku- Doktorzy Wasilewski i Libionka.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Gdańsk"?

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7