lekarz Walentyna Anna Marchut

Pediatra

Pani doktor Walentyna jest najlepszą pediatrą, jaką kiedykolwiek spotkałem. Jako lekarz nie ma wad. Niezwykle kontaktowa, rozmawia z rodzicem i dzieckiem, proponuje różne metody leczenia, antybiotyk, to u niej ostateczność. Wszystko wytłumaczy, napisze na kartce, po wizycie nie ma żadnych wątpliwości, co do diagnozy (którą zawsze stawia trafną) i dawkowania leków (które zawsze pomagają). Na dodatek jest niezwykle sympatyczną i wesołą osobą. Podczas wizyty zdąży o wszystkim porozmawiać, co więcej, jest niezwykle inteligentna, więc dyskusje z nią są czystą przyjemnością. Anielica!!

Do Pani doktor trafiliśmy przypadkiem, ale było to cudowne zrządzenie losu. Pani doktor jest wspaniałą osobą oraz bardzo kompetentnym specjalistą. Dokładnie bada, interesuje się pacjentem, zleca wszystkie niezbędne badania. Anioł nie człowiek ☺

Zdecydowanie lekarz z powołania, bardzo rzeczowa, konkretna, stawia trafne diagnozy. Bardzo sympatyczna, nigdy nie odmawia przyjęcia pacjenta. Szkoda tylko, że trudno się do niej dostać.

Zdecydowanie polecam panią Doktor-miła,rzeczowa,nigdy nie odmawia pomocy.Bada dziecko dokładnie i sumiennie,nie faszeruje antybiotykami bez potrzeby.Najlepszy Pediatra jakiego do tej pory spotkałam

PO PROSTU BRAK SŁÓW! PANI DOKTOR URATOWAŁA ŻYCIE MOJEGO SYNKA. BĘDĘ JEJ WDZIĘCZNA DO KOŃCA ŻYCIA. TO BARDZO DOBRY CZŁOWIEK I ZNAKOMITY SPECJALISTA.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8