lekarz Waleria Mordarska

Wenerolog, Dermatolog

Pani doktor skutecznie wyleczyła mi brodawkę ze stopy, jestem bardzo zadowolona.

Niestety nie polecam tej pani. Torbieli pilonidalnej "nie potrafiła" rozpoznać. Przepisywanie słabych maści, co 2 tyg rutynowa wizyta pod czas której odnosiło się wrażenie że jeszcze sporo wizyt za nim problem zostanie rozwiazany. Ogólny bilans to 700 zł na wizyty i leki. Problem powiększony oraz podrażniony. Namawianie na chirurgiczne wycięcie "tego być może tłuszczaka" na miejscu w przychodni i to z miejscowym znieczuleniem... Trzech różnych chirurgów usłyszawszy o problemie dosłownie złapało się za głowę i w nie najlepszy sposób wyrazili się o tej lekarce. Dla mnie lekarz-naciągacz bawiący się zdrowiem pacjenta. Zdecydowanie odradzam !

leczyłam się u niej z trądziku - leczenie skutkowało, pomogło. zamykałam również naczynka na twarzy i dłoni metodą - złota igła(?) - wszystkie naczynka bardzo ładnie się zamknęły. miałam również problem ze skórą głowy i tu już Pani doktor nie poradziła sobie tak dobrze

Wizyta i publicznie i prywatnie. Niczego to nie zmienia. Byłam na wielu wizytach. Różne dolegliwości leczone tym samym lekiem- nie pomogło wcześniej to może teraz pomoże... Nie pomagało. Odnoszę wrażenie, że lekarka zawsze korzysta z tego samego zestawu leków. Dwa plusy jakie widzę to to że jak dowiedziała się że mieszkam w jej rejonie, zapisała mnie na wizytę w przychodni, drugi plus- jest za pan brat z komputerem. Nie polecam.

szybko i trwale wyleczyła mojej córce dość paskudny trądzik

szybko i trwale wyleczyła mojej córce dość paskudny trądzik