lekarz Wanda Janczuk

Laryngolog

SKANDAL! Całkowity brak prywatności ,poszanowania intymności i poufności! Przyjmowane są dwie osoby na raz!!! Także tajemnica lekarska nie jest zachowana. Za takie coś powinna posypać się lawina pozwów i skarg! Dwie starsze panie urządują w gabinecie, jedna mądrzy się przed drugą, jedna za swoimi plecami podważa decyzje drugiej. Metodyka badań i obchodzenia się z pacjentem jak w PRL-u. Kolejki... Takie coś powinno być zlikwidowane,bo ŁAMIE PRAWA PACJENTA.

SKANDAL!
Kolejki... Takie coś powinno być zlikwidowane,bo ŁAMIE PRAWA PACJENTA.

Pani doktor jest niekompetentna. Przy ewidentnym niedosłuchu, Pani doktor ODRADZA protezowanie. Czy Pani doktor jest świadoma, że niedosłuch rzędu 40 dB jest wskazaniem do protezowania? Jakie są konsekwencje nieprotezowania słuchu? Na szczęście trafiliśmy na lekarza, który jest świadomy tego jakie są skutki braku protezowania uszu i nie miał pretensji o to, żeby wypisać wnioski na aparaty. Zdecydowanie odradzam tego lekarza, czas przejść na emeryturę albo się dokształcić

Mama dodzwoniła się do rejestracji do laryngologa bardzo szybko, ale co innego mówią ci przez telefon a co innego jest bardzo żywo. Na przykład przez telefon Pani z rejestracji powiedziała że w piątek już numerów nie ma i że mam przyjść w poniedziałek o 7:00 bo o tej wydają numerki i, że ona nie może rejestrować na późniejsze terminy.. Oczywiście przyszłam na 7:00 i co się okazało że rejestracja czynna jest od 9:00 więc musiałam nie potrzebnie jeździć 2 razy i jak się zarejestrowałam to okazało się że termin mam ...

Na przykład przez telefon Pani z rejestracji powiedziała że w piątek już numerów nie ma i że mam przyjść w poniedziałek o 7:00 bo o tej wydają numerki i, że ona nie może rejestrować na późniejsze terminy.. Oczywiście przyszłam na 7:00 i co się okazało że rejestracja czynna jest od 9:00 więc musiałam nie potrzebnie jeździć 2 razy i jak się zarejestrowałam to okazało się że termin mam na za tydzień a nie tak jak mojej mamie Pani przez telefon mówiła że tego samego dnia będę przyjęta.
Wizyta przebiegała normalnie do czasu aż Pani doktor po płukaniu ucha włożyła mi coś metalowego do ucha podobno żeby wyjąć resztki woskowiny.
Pomimo, że zgłaszałam że mnie to boli Pani doktor nie przestała.
Paranoja jakaś

Pani dr Janczuk jest swietnym specjalista leczyla moje dzieci ktore maja juz po 40 lat leczy mnie dzieki niej odzyskalam sluch odkryla mi kandyde w jamie ustnej przerosnieta skierowala do onkolaga mam usunieta i bardzo dobrze sie czuje jestem regularnie na kontrolach.A z pania pielegniarka tworza wspanialy zespol zyczylabym sobie byc przyjeta tak zyczliwie u innych lekarzy.Goraco polecam Pani rejestratorka tez super.

Pani doktor leczy mnie od kilku lat i zawsze diagnoza trafna, leczenie skuteczne, każe przyjść na wizytę po zakończeniu leczenia, miła, grzeczna i cierpliwa, co dzisiaj jest rzadkością. Więcej takich lekarzy, którzy nie traktują pacjenta przedmiotowo.

Witam.Nie polecam pani doktor Wandy Janczuk,nie sympatyczna,nie budzi zaufania.podczas wizyty nie daje osobnej Łopatki do obejrzenia migdałów.Łopatka jest wielokrotnego użytku,gdzie jest rozwój bakterii.Miałam okazję doświadczyć to na własnej skórze podczas wizyty.

Bardzo dobry lekarz. To już kolejna wizyta w ciągu kilku lat i cały czas ten sam wysoki standard obsługi pacjenta. Życzliwe, troskliwe i uprzejme podejście do chorego. Leki zapisywane są po wnikliwym badaniu, a niekiedy po dodatkowych badaniach, na które Pani doktor o ile zachodzi taka potrzeba kieruje. Zazwyczaj diagnoza jest trafna już przy pierwszym kontakcie. Szeroki zakres godzinowy funkcjonowania gabinetu umożliwia korzystanie z porady Pani doktor także osobom pracującym. Oby więcej takich lekarzy.

Lekarz jakich mało w dzisiejszych czasach

Lekarz jakich mało w dzisiejszych czasach

Lekarz o dużym sercu ,wspaniałym podejsciem do pacjenta

Lekarz o dużym sercu ,wspaniałym podejsciem do pacjenta

powinno być więcej takich lekarzy kilkakrotnie byłem u innych lekarzy którzy pacjenta traktowali przedmiotowo a nie tak jak pani doktor poświęcała czas aby uświadomić pacjentowi na czym polega leczenie