dr n. med. Wanda Komorowska-Szczepańska

jechałam dzis do Pani doktor z lekka niepewnością po przeczytaniu opini ale ze jechałam głównie po konkretna receptę a mam wykupiony abonament wiec postanowilam zaryzykować .niestety fatalne opinie w moim przypadku potwierdziły się slowo w slowo. spóźniłam się o 3 minuty grzecznie przepraszając ponieważ jechalysmy w korku 1,5h z Gdyni do Pruszcza, Pani byla od początku bardzo nieprzyjemna , w minute doprowadziła dziecko do historii. dowiedzialam się ze dziecko jest odwodnione i musze jechać natychmiast do szpitala bo inaczej spędze tam kolejne tygodnie. uslyszalam ze goraczka 37,5 to bardzo wysoka gorączka co trochę wprowadziło mnie w osłupienie. Pani doktor nie slucha rodzica tak jak duzo osób tu zaznaczyło. zadaje pytania żądając natychmiastowej odpowiedzi od zestresowanego płaczem rodzica i majac gdzieś to co rodzic odpowie. uspokajałam córkę ze zaraz badanie się skończy i żeby nie plakala na co Pani doktor oschle powiedziala ,,nie sądzę żeby Panie szybko wrocily" co doprowadziło mała do jeszcze większego płaczu. podejście do dzieci tragiczne, Pani doktor mysli chyba ze wtrącajac 3 razy w ciągu wizyty przerywnik ,,kochanie" czy jakoś tak to będzie odbierana jako bardziej empatyczna.koniec końców wyszlysmy stamtąd ; ja przerażona , dziecko błagające żeby nie było zastrzyków . na szczęście wieczorem udało mi się dostać do mojej Pani doktor i na szczescie diagnoza nie została potwierdzona. nigdy więcej. gdybym trafiła tam jako świeżo upieczona matka z niemowlakiem to chyba dostala bym tam zawału. zafundowała bym dziecku traumę i tyle w temacie. myślę że Pani powinna się mocno zastanowić nad praca z małymi pacjentami.zdecydowanie odradzam!!!

Nie rozumiem złych opinii o pani doktor. Bardzo miła i rzeczowa. Nie miała pretensji, że chwilę się spóźniliśmy z dzieckiem. Bardzo dobrze zajęła się chorobą dziecka. Po wyjściu z gabinetu lekarskiego byłam w pełni usatysfakcjonowana , i chociaż nigdy nie piszę opinii o lekarzach to tym razem muszę bo wizyta była na 6 z plusem.

Bardzo miła i kompetentna osoba. Trafnie zdiagnozowała dziecko, zabezpieczyla mnie na weekend wszystkimi niezbędnymi receptami i skierowaniami, a co więcej, zadzwoniła w weekend zapytacć się o stan zdrowia dziecka. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło, a dzieci mam czwórkę. Spokojna, empatyczna i rzeczowa. Polecam bardzo, ja z chęcią wrócę do Pani doktor.

Spokojna, empatyczna i rzeczowa.
Polecam bardzo, ja z chęcią wrócę do Pani doktor.

Pani doktor nie miła wręcz chamska. Cały czas podkreślała że się spoznilam mimo tego że czekałam z dzieckiem na korytarzu Aż poprzedni pacjent wyjdzie . Osluchujac płaczace dziecko pierw powiedziała że mam to wziąć na ręce bo nic nie słyszy. Później stwierdzila że syn ma zachlystowe zapalenie płuc. Nie dała mi nic powiedzieć . Bez badania stwierdziła również że dziecko ma podwyższoną bilirubine bo jest cytując blado żółte więc napewno ma wadę wątroby i to jest powodem zaparc. Na pytanie czy karmić mogę zażywać biotebal powiedziała że mam se przeczytać ulotkę powiedziałam że w ulotce pisze ze po konsultacji z lekarzem tonodpowiedz brzmiała pójdzie se Pani do internisty, ale na logikę mi biotebal nie zaszkodzi tylko jak już dziecku więc chyba bardziej kompetentnym lekarzem jest pediatra. Fodam ze dziecko widziala wtedy pierwszy raz !! Po wizycie w szpitalu: dziecko 100% zdrowiutki brak zazolcenia. Na zaparcia debridat. Lekarki ze szpitala były w szoku co to za lekarz mnie do nich wysłał. Nie polecam !! Gdyby można było nie dałabym żadnej gwiazdki. Omijać szerokim łukiem. Przez swoją niekompetencja narazila dwumiesieczne dziecko na przebywanie z innymi chorymi dziećmi na izbie przyjęć w szpitalu.

Cała wizyta trwała 3 minut, bardzo słaby kontakt z tą panią, odpowiada na pytania w niemiły sposób. nie polecam tej pediatry.

Ogólnie podane dane do oceny są tylko hipotetyczne więc trudno tu o jakąś wiarygodność. Nie mam kwalifikacji aby oceniać kompetencje , kompleksowość idt. W porównaniu z innymi lekarzami z jakimi się zetknąłem mogę powiedzieć że w przypadku pani doktor uważam że można liczyć na nie lekceważenie objawów które mogły by być niebezpieczne. Ponieważ pani Wanda jest pediatrą to chyba dla każdego z nas jako rodziców najważniejsze jest że korzystając z jej porady mamy poczucie że celowo czegoś nie pominie. Chociaż pani doktor chyba nie specjalnie lubi ze mną rozmawiać to ...

W porównaniu z innymi lekarzami z jakimi się zetknąłem mogę powiedzieć że w przypadku pani doktor uważam że można liczyć na nie lekceważenie objawów które mogły by być niebezpieczne. Ponieważ pani Wanda jest pediatrą to chyba dla każdego z nas jako rodziców najważniejsze jest że korzystając z jej porady mamy poczucie że celowo czegoś nie pominie. Chociaż pani doktor chyba nie specjalnie lubi ze mną rozmawiać to polecam ją jako dobrego lekarza , człowieka i pozdrawiam.

Jeśli poszukujecie u Pediatry "triujlania" do dziecka to może niekoniecznie dobrze trafiliście. Jest wobec małych pacjentów miłym, ale rzeczowym lekarzem. Ja akurat lubię konkrety. Patrzy na dziecko globalnie, podsuwa różne rozwiązania, jest otwarta na pytania, ale nie wdaje się w zbędne dyskusje. Niewątpliwe lekarz z tzw. misja, który przy okazji nie zasiedział się na posadzie i regularnie się rozwija.

Bardzo dobre podejscie do dzieci uwazam ze to pediatra z powoania.

Bardzo dobre podejscie do dzieci uwazam ze to pediatra z powoania.

Znam p.Doktór już 4 lata i zawsze byłam zadowolona z jej porad. Jeżeli dziecko wymagało więcej uwagi to go zawsze miała. Jeżeli ma wątpliwości to umawia się ponownie . Potrafi zadzwonić i dowiedzieć się o stan zdrowia dziecka. Nie czuję się sama z chorobą swojego dziecka. Polecam. Zadowolona Agnieszka

Kompetentny lekarz. Polecam wszystkim mamom. Chodzę do Pani Doktor od urodzenia mojej córci. Była wcześniaczkiem więc potrzebowała więcej uwagi lekarskiej niż inne dzieci. Pani doktor zawsze poświęcała nam dużo czasu i wszystko dokładnie tłumaczyła. Korzystamy z usług Pani doktor już prawie 2 lata i będziemy kontynuować.