lekarz Wanda Madej-Roszko

Lekarz godny polecenia. Duża wiedza i .profesjonalizm. Kompleksowo podchodzi do pacjenta, a przy tym cierpliwa, wyrozumiała i uśmiechnięta. Jestem pacjentką od wielu lat. Gorąco polecam.

Pełen profesjonalizm. Ta kobieta uratowała moje dziecko. Mimo wielu przeciwskazań (złamanie miednicy kilka lat przed porodem, 1 ciąża przed 40stką, waga dziecka 4,5kg) mój lekarz prowadzący nie widział problemu i stwierdził, że poród naturalny to najlepsze rozwiązanie. Dwa tygodnie po planowanym terminie porodu skierował mnie do szpitala i udał się na weekend. W nocy odeszły mi wody, dziecko strasznie ruszało się wtedy w brzuchu. Bałam się o dziecko. Lekarz dyżurny powiedział że mam leżeć bo jak nie to zobaczymy na sali porodowej jak będę z nim rozmawiała. Bardzo chciałam urodzić sama, ale widziałam, że mimo że jest już dwa tygodnie po terminie i odejściu wód skurczy nie mam. Więc było mi już wszystko jedno jak urodzę byle dziecko było zdrowe. Pani Wanda Madej-Roszko miała następnego dnia dyżur i to ona zajęła się mną profesjonalnie. Mimo, że przeprowadziła już jedną cesarkę innej dziewczynie (tuż przed moją), zgodziła się pomóc. Przeprowadziła cesarkę, dziecko urodziło się zdrowe, ale po wodach płodowych było widać, że dziecko było przenoszone. Gdyby nie Pani doktor, to nie wiem czy miałabym zdrowe dziecko. Jestem jej bardzo wdzięczna. Duży medal należy się dla takiego lekarza. Panie pielęgniarki też bardzo wspaniałe. Pozdrawiam Wszystkie Panie i dziękuję za fachową opiekę.

Lekarz o bardzo wysokich kompetencjach, sympatyczna, konkretna, zawsze do dyspozycji

Zdecydowanie nie polecam pani M-R, jest bardzo nie miła, odrynarna, totalny brak współczucia, fatalne podejście do pacjenta. Jeżeli chodzi o delikatność przy wykonywaniu badania, to krowa z kopytami by lepiej to zrobiła. Współczuje wszystkim kobietom które miały z ta panią soczynienia.

Prowadziłam u Dr.ciąże jest wspaniałą kobietą,wszystko fajnie tłumaczy,zawsze można na nią liczyć (jest zawsze pod telefonem),chociaż na pierwszy rzut oka może wydawać sie nieuprzejma to jednak pozory mylą.

Polecam,Pani doktor kompetentna,wizyta prywatna,w cenę wliczona opłata za USG i Cytologia.

bardzo miła Pani ginekolog, profesjonalne podejście, w wizytę wliczone USG i cytologia. Polecam serdecznie.

Polecam Panią doktor. Była to moja pierwsza wizyta i jestem strasznie zadowolona.Pani doktor jest miła i delikatna. Polecam

wizyta prywatna - lekarz bardzo miły, chociaż konkretów nie podaje... wizyta publiczna- pani doktor podchodzi do pacjenta służbowo, jest niemiła i oschła, stwierdziła, że prawdopodobnie nie będę mogła mieć dzieci i że czeka mnie długie leczenie, po kilku miesiącach bez żadnego leczenia zaszłam w ciążę... NIE POLECAM!

wizyta prywatna - lekarz bardzo miły, chociaż konkretów nie podaje...

Wizyta u Pani dr Madej-Roszko to przyjemność. Pełen profesjonalizm, wyrozumiałość, cierpliwość, miły kontakt, duży zakres badań i przede wszystkim czas zarezerwowany tylko i wyłącznie dla pacjenta. Nie czułam się u Pani doktor intruzem, tak jak ma to miejsce w wielu innych gabinetach ginekologicznych. Pełna opieka, dobra informacja zwrotna, nie czuje się niepokoju ani braku informacji wychodząc z gabinetu. Naprawdę bardzo polecam.