Wanda Potakiewicz

Neurolog dziecięcy

Trafiłam do Pani doktor - jako do kolejnego poleconego lekarza. Moja córka miała 1,5 roku i nie chodziła na nóżkach, tylko na kolankach. Tego co usłyszeliśmy od innych lekarzy i specjalistów, nie chcę powtarzać - byliśmy załamani ich diagnozą. Pani doktor postawiła inną diagnozę i zleciła stosowne postępowanie. Wszystko się potwierdziło. Córka stanęła na nogach po 2 miesiącach. Dobry, rozsądny lekarz, z sercem (a takich rzadko się spotyka niestety). Polecam.

Obecnie mam 30 lat. W dzieciństwie Pani doktor ustaliła, że mam mózgowe porażenie dziecięce i kilka chorób współistniejących chorób. Pomogła moim rodzicom, choć inni lekarze nie mogli się wtedy poznać na chorobie. Dziś jestem osobą po studiach, z własną rodziną. Polecam z całego serca

Bardzo polecam!Super lekarz!Kompleksowe podejście, pani dr poświęciła nam dużo czasu.Wspaniały, życzliwy lekarz!

wspaniały lekarz, cudowny człowiek. tak wiele zawdzięczamy Pani doktor, dzięki niej nasza córeczka dobrze się rozwija bo od początku została prawidłowo oceniona przez Panią doktor i prowadzona w taki sposób, że efekty są dla nas największym szczęściem. dlatego polecamy bo to lekarz godny zaufania a przy tym najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie. cieszymy się, że mieliśmy to szczęście, że to właśnie Pani doktor opiekuje się naszą córeczką.

rewelacyjna,podeszla do synka z wielka cierpliwoscia i czulosc.wspominam wizyte bardzo dobrze,przy tym prawdziwy fachowiec.polecam goraco

rewelacyjna,podeszla do synka z wielka cierpliwoscia i czulosc.wspominam
wizyte bardzo dobrze,przy tym prawdziwy fachowiec.polecam goraco

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Warszawa"?

Dariusz Chmielewski

Dom