Wanda Rybak-Prasow

1,6
1,4

THE WORST DOCTOR THAT I EVER SEE!!!! From one doctor to another “doctor” I’m not a person that take time to write about services on websites but today is my exceptio. The call was super bad, the question were super bad, she was not understanding even the problem, she didn’t ask for previous symptoms. After this she start being really disrespectful, she didn’t give me anything for my sickness and also didn’t put anything in the recipe, is the worst doctor that I ever see, I don’t know how she could graduate as a doctor, shame on her!!

Medicine is not for everyone but for her, is the worst decision that she could took, I’ll complain also in Luxmed for having such a bad doctor!

Plus, she didn’t say anything in the end, just thank you in a very sarcastic way and decline the call.

You don’t deserve to be a doctor.

Empatia to umiejętność dla pani doktor nie znana, Natomiast dobrze zna stwierdzenia cytuję " w czym ma pan problem bo nie rozumiem" lub " proszę mi nie przerywać" kiedy chciałem coś dopytać / doprecyzować. Sam ton wypowiedzi pani doktor sugeruje że po co pan zamawiał telewizytę...... no coż a ja poprostu po supamputacji opuszka palca i wizycie na SOR miałem w karcie wpisane: "doszczepienie się przeciwko tężcowi zgodnie zaleceniami od lekarza pierwszego kontaktu...." dlatego zakłóciłem spokój pani doktor......

dlatego zakłóciłem spokój pani doktor......

nie polecam, to była pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza, ściana brak zrozumienia, arogancka... można by tak jeszcze dużo wymieniać.

Trafiłam do tej osoby przypadkiem, bo były wolne miejsca (teraz już wiem dlaczego).Była to moja pierwsza i jednocześnie ostatnia wizyta u niej. Więcej empatii dla pacjenta i wrażliwości na cierpienie mają weterynarze którzy leczą mojego kota. Nawet w czasach PRLu w publicznej, rejonowej przychodni mogłam liczyć na większe zrozumienie ze strony lekarza. Dziwię się, że firma Luxmed jeszcze współpracuję z tą panią.Pacjenci płacą tuun niemałe pieniądze i powinni mieć zapewnioną opiekę lekarską najlepszej jakości.

Nie polecam wizyty u Pani Rybak. Widziała mnie pierwszy raz w życiu, nic o mnie nie wiedziała, a już chciała zmieniać moje leki na nadciśnienie, próbowała zaproponować mi nową dietę itp. Na koniec zakwestionowała opinię jednego z najlepszych chirurgów w Łodzi i nie wystawiła zlecenia, o które prosiłem. Lekarz starej daty, dla którego pacjent jest głupkiem i na niczym się nie zna.

Pani Doktor Wanda Rybak-Prasow to lekarz z dużym doświadczeniem oraz wiedzą medyczną, rzeczowy i opanowany.Trafiłem do Niej w Luxmedzie 30.07.br. w sytuacji nagłej i budzącej mój niepokój (objawy zasłabnięcia). Pani Doktor potraktowała mnie b. poważnie i życzliwie. Zostałem dokładnie i wnikliwie zbadany. Po zakończeniu badania (ze skierowaniem w jego trakcie na ekg i pomiar glukometrem), Pani Doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania, udzielając przy tym informacji nt mego stanu zdrowia. Jest Ona lekarzem zarówno kompetentnym, jak i b.miłym oraz taktownym. Z całą odpowiedzialnością polecam.

NAJGORSZY LEKARZ !!! Pani doktor nie przejawia w ogóle zainteresowania swoim pacjentem, każde pytanie pacjenta o stan zdrowia jest ignorowane. Na tygodniowe przeziębienie, ból gardła , katar i łamania w kościach pani doktor przepisała ibuprom zatoki i lek do ssania na ból gardła mimo informacji od pacjenta iż ten od tygodnia przyjmuje leki na ból gardła. Nie potrafi poprawnie wystawić zaświadczenia o stanie zdrowia pacjenta i tak na 400 osób które muszą się takim zaświadczeniem wykazać jedna osoba nie została dopuszczona do egzaminów gdyż zaświadczenie od pani doktor było źle napisane. NIE POLECAM TO NAJGORSZY LEKARZ !!!

Taka osobe trudno nazwac pania doktor. Nie zasluguje na ten tytul. Brak kompetencji, brak wiedzy, brak zrozumienia. Przyszlam do tej pani z grypa jelitowa, a zostalam wyslana do szpitala z jak pani napisala na skierowaniu ostrym zapaleniem wyrostka. Porazka nie polecam I sama na pewno juz nie wybiore Sie do tej pani

I ja trafiłam na tego lekarza. Dwa razy. Zero wyjaśnienia co to za choroba, pytań lepiej nie zadawać, ściana niechęci i wyższości. Mam również wrażenie, że pani doktor pacjenta uważa za wyłudzacza zwolnień lekarskich i skupia się przede wszystkim na tym, aby jak najszybciej wysłać człowieka do pracy. Nawet z zapaleniem oskrzeli i fatalnym samopoczuciem. Obie wizyty wspominam niemile. Trzeciej nie będzie.

nie polecam... już samo to że w luxmed codziennie tylko ten internista ma wszystkie wolne tematy powinno coś mówić - lepiej iść dzień później do innego